23.haftadayım bebeğim baş aşağı duruyor yardım!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve aydirik tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

7 Ekim 2010
    Konu Sahibi : aydirik
  1. aydirik

aydirik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar, bugün kontrole gittim ve bebek baş aşağı duruyordu yani başı rahim ağzına dönük daha 23. haftalık. doktor rahim ağzı kapalı dedi bir sorun yok sadece yan yat dedi.ama benim içim rahat değil:KK43: erken haftalarda bebeği bu şekilde duran yada bilgisi olan varmı??:çok üzgünüm:

2. 7 Ekim 2010
  3. karamel06

karamel06 Hayat SENİNLE güzel KIZIM Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    canım daha dun nette Kaan Kocatepe nın aylık gebelık yorumlarından bırınde dınlemıstım bu haftalarda bebek cok hareketlı oldugu ıcın sureklı durus seklı degısır bas asagı donuk olsada panık yapmayın yarım saat sonra bakıldıgında bıle donmus olabılır dedı sıkıntı yapma

4. 7 Ekim 2010
  5. snmkvnc

snmkvnc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    endişe edecek durum yok , gebelik.net ten haftalık olarak takip edebilirsin bebekler bu haftalarda dönüp durur benimkide öyledi , hatta son aylarda baş aşağı dönmedi ve sezeryan oldum :)

6. 7 Ekim 2010
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    12.haftada başladı kızım sürekli başaşağı durmaya.Yani kendine uygun pozisyonu o şekil belirlemişti.Rahimağzıma çok yakındı açıklık yoktu ama mm filandı yakınlığı.Son ana kadarda hep öyle devam etti.
    Bana doktorum uzanma hareket etme diyordu sürekli.Sende fazla hareket etme.

8. 7 Ekim 2010
  9. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 20. haftaya kadar genelde basasagi idi, simdi normal duruyo doktorum degisir cok hareketleri bu gayet normal dedi, üzülme yani =)

10. 7 Ekim 2010
  11. aydirik

aydirik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hepinize çok teşekkür ederim kızlar içim rahatladı.. ben çok evham yapıyorum her şeyi ama elimde değil aklım fikrim bebeğimde.Rabbim esirgesin hepimizin bebeklerini:Saruboceq:

12. 8 Ekim 2010
  13. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bebek henüz küçük ve hareket alanı geniştir şuan...bol bol hareket eder ve pozisyon değiştirir...bence korkmanıza gerek yok,bende hamileyim kızım o kadar hareketli bir bebektiki anlatamam...ama son haftalara doğru iyice büyüdükleri için yerleri daralacak ve çok fazla pozisyon değiştiremiycektir...kaygı etmeyin derim...

14. 8 Ekim 2010
  15. sudemm85

sudemm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimde baş aşağı idi en son 25 haftalıkken yani geçen hafta oynuyor sürekli bende çekindim ama gayet normalmiş merak etme dr özellikle sordum

16. 8 Ekim 2010
  17. HaticeElif

HaticeElif Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bildigim arastirdigim kadariyla bebekler sürekli posizyon degistirir son aya kadar yani korkulacak bir sey oldugunu düsünmüyorum... Insallah yoktur...

18. 8 Ekim 2010
  19. durunun_annesi

durunun_annesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    mümkün olduğu kadar dinlen stresten sıkıntıdan uzakdur inşallah bişey olmaz kendine iyi bak hamileliğin tadını çıkar