23 Nisan cocuk bayrami

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Zxuxmmin tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Zxuxmmin
  1. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar, simdiden bebislerimizin seneyeki cocuk bayramini kutlayalim. Ne dersiniz? kaydirigubbakcemile5

2. 23 Nisan 2009
  3. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    canım hamöilemisin merakettimeğer öyleyse seni çok tebrik ederimcanım çok sevindim Allah güzelliklerle karşılaştırsın inşallah

4. 23 Nisan 2009
  5. Zxuxmmin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yok hamile degilim canim, benim bi kizim var 15 aylik :) ama insallah olurum, rabbim kismet ederse

Son düzenleme: 23 Nisan 2009
  6. 23 Nisan 2009
  7. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    biliyorum canım prematüreydi bebeğin benimde prematüre bebeğim var 6.5 aylıkmesajlarını takip ettimhep canım Allah hayırşlısını versin hepimize

8. 23 Nisan 2009
  9. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ekim 2008 di ....
    ve büyüyen karnıma şöyle bir dokunup dedim ki '' inşallah rabbim nasip ederse 2009 23 nisanını ve anneler gününü bebeğimle geçiricem. bugünler de benim için daha bir anlamlı olacak anne olucam. içim burkulmayacak..''kalbim nasıl sevinçle dolmuştu...
    1,5 ay sonra bebeğimi kaybettim.21 haftalıktı....yine sevinçlerim yarım kaldı.ben zaten her sevincimi yarım yaşamadım mı????.............
    bu sene de yoksun bebeğim benim olmadın kucağıma alamadım.rabbim kısmet etmedi...Acaba seneye benimle olacak mısın????yoksa bu çile daha sürecek mi? tek tesellim her geçen gün sana biraz daha yaklaşıyorum.her tedavide bir rahatsızlığım ortaya çıkıyor, sağlığım gittikçe bozuluyor ama seni kucağıma almaya yaklaşıyorum ya da öyle hissediyorum.herşey senin o mis kokuna değer bebeğim.annen sadece seni istiyor...
    seneye nolur gel bebeğim anneni daha fazla bekletme... doyamadığım canım oğlum sen de dua et Allaha ; kardeşlerini göndersin annene. rabbim daha fazla bekletmesin...sabrım gücüm tükeniyor....

10. 23 Nisan 2009
  11. Zxuxmmin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ah canim benim ne desem bilmiyorumki, aslinda kimseyi üzmek istememistim........

12. 23 Nisan 2009
  13. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım ..inş seneye dedığın gıbı hayaller gerçek olur bayramlar bayram olur........inş rabbım herkesınyureğıne gore versın..........dualar versın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.