23 Yaşındayım Galiba Menopoza Girdim,İçim Acıyor

Konusu 'Menopoz' forumundadır ve kemancxix tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

29 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kemancxix
  1. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inanın canım okadar sıkılıyorki yazmak bile içimden gelmiyor.az önce deryacan die bi arkadaşın erken menepozunu okuyunca gözyaşlarımı tutamadım.şuan bi yandan ağlıyor bir yandan yazmaya çalışıyoru.yaklaşık beş yıldır pko luyum.kullanmadığım ilaç kalmadı.gitmediğim dr prof...bi ara adetlerim baya düzelmişti,ya şimdi.3 ay önce ginella kullandım (doğum kontrol hapı)bitince biliyposunuz adet olunur aradan 20 gün geçti olmadım dr a gittim yine.farlutal verdi..bekledim bitti 10 gün geçti yine olmadımmm..dr a yine gittim bu sefer gonophe ve dusptapon verdi..bugün 5.gün bitti ve bir damla yokk:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::-)gün geçtikçe kilo alıyorum ve bekarımmm...ben bebek düşkünü çocuk hastası ben dayanamıyorum içim acıyor..annem artık bırak ilaçları bünyeni bukadar üst üste ilaçla mafettin diyor.oysa elimden gelen herşeyi yapıyorum ama nafile.bir damlayada razıyım ama yok yok yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
    çok acı çekiyorum,kendimi yarım hissediyorum.canım yanıyor ya:KK43::-):KK43:senağlamasenağlamasenağlama

2. 29 Eylül 2008
  3. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim bende 26 yasindayim ve 11 senedir erken meneopozdayim bebegim olmuyor... senin icin aynisini söylemek icin bence cok erken dr ne diyor canim ?

4. 29 Eylül 2008
  5. endeniz

endeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ay canım kıyamam daha dur ne menapozu....İlaçlar bu sürede istenilen sonucu vermedi diye direkt bu sonuca götürme kendini, doktor ne yorum yaptı?

6. 29 Eylül 2008
  7. samimi

samimi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    279
    Ödül Puanları:
    113
    canım üzüldükçe adetin gelceği varsada gelmez.benim bir tanıdığım var o da senin yasındayken ilaçla adet görüyodu 5-6 ayda bir .ama şimdi evli ve çocuğu da var bence üzülme sitreste yapmamaya çalış. ve her önüne gelen ilacı kullanma güzel bir doktor bul ve onun tedavisini uygula

8. 29 Eylül 2008
  9. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok tşk ediyorum size çokk iikki varsınız::KK43::-)((ne yazacamı bilmiyorum bazen o yumurtalarımı alıp parçalamak geliyor içimden bıçak sokasım geliyor kanasın diye.anlatamıyorum duygularımı çok özürdilerim.allah insanı en sevdiği şeyle sınarmışşş..benide böle sınıyor heralde
    ama dayanamıyorummmmm

10. 29 Eylül 2008
  11. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım benim kıyamam ben sana..inş düzelirsin çok dua edicemm..ne olur sende yılma olurmuu:nazar:

12. 29 Eylül 2008
  13. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim göğsümden bişey gelmiyor ama en son yaptığım test sonuçlarında prolaktinim yükselmiş.testesteronum normalin iki katı..ve minik bi sürü kist
    aktarları araştırdım ama ne deerecede fayda verecek bende bilmiyorum

14. 29 Eylül 2008
  15. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dr umu yarın aricam..geçen hafta konuştuk bana iki üç günde olursun demişti.6 gün oldu..
    bukadar ilaç üstüne hala bişey yok düşünebiliomusun..sıyırıcam..benim neyim var yaaaa

16. 29 Eylül 2008
  17. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH razı olsun sendennn....çok sağol..bekliyorummm:enbuyukkk::enbuyukkk:

18. 29 Eylül 2008
  19. parxixl

parxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim yıpratma kendini bu kadar pkolu olupda doğal yolla ikizleri olan arkadaşım var benim

üstelik oda aylaca adet görmezdi ,halada göremiyor sıkma canını.Ama neden adaçayını, hayıt

tohumunu denemiyosun

burdaki sitelerde bundan çok bahsedilmiş okursan göreceksin herkesde memnun.Bende şuan hayıt

suyumu içiyorum çünkü ne yazıkki benimde adetlerin inanılmaz azaldı ve hormon problemim var.

Bİr dene derim ben ama hiç bırakmadan çok iyi netice alan arkadaşlar var.İnşallah seninde

hormonların yoluna girer canım üzme kendini bak stresde çok büyük etken.