23 yaşındayım göğüslerim çok küçük :(

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve busra__ tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

21 Mart 2009
    Konu Sahibi : busra__
  1. busra__

busra__ Guest

Merhaba arkadaşlar...
    Ben 23 yaşında nişanlı bir genç kızım seneye evlenecegim ama benim tek derdim bu küçücük gögüslerim kaç yıldır bekliyorum büyür büyür diye kendiliğinden gelişmedi birazcık büyüdü sonra durdu.Abiye kıyafetleri giyemiyorum ...
    Bazı dogal yöntemler var ama çoğu şifalı otlar ve benim bunları bulma gibi bir imkanım yok.Masaj yöntemine yeni başladım sizce düzenli masaj ile normal bir boyuta gelebilirmi bari tam 75 beden olsun...mirmirmirmir önerileriniz nedir çok sıkıntı yapıyorum bana önerilileriniz neler bu otlardan hariç imkanlarımız çerçevesinde kendi başıma halledebilecegim yöntemler...

Şimdiden tşkler herkese Allah kolaylık versin....

2. 21 Mart 2009
  3. kediciq

kediciq Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    mrb bende 18 yaşındayım benimde çok küçük hatta yok denilecek kadar diyebilirim bu sorunda beni çok rahatsız ediyor ama kainat güzelinin yazığı bir formül var 2 ayda 2 beden göğüsler için topicte yazıyor o formüle bi bak istersen uygulyıpta olumlu sonuç alanlar var bende uygulamaya çlştım ama düzeli yapamadım sadace masaj ve sporu yapıyorum biraz dolgunlaşma var :KK66:

4. 21 Mart 2009
  5. busra__

busra__ Guest

Tşkler inşallah yarar... Sanada kolay gelsin :)

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mart 2009
  6. 22 Mart 2009
  7. kediciq

kediciq Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    inşallah hurma yada nar bulabilsem düenli olarak uygulucamda bulamıyorum :s

8. 23 Mart 2009
  9. xesinx

xesinx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, kilo alırsan ve spor yaparsan büyürler, onun dışındaki yöntemlere pek inanmıyorum. Magicform 2 beden büyüten sütyen aldım, 42 tl ama güzel..

10. 23 Mart 2009
  11. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    nasılsa dolgulu çamaşırlarla dış görüntüyü kapatabiliyoruz. nişanlıyken bunu ben de kendime dert ediniyordum. eskiden sorun yoktu kimse görmüyordu şimdi napıcam diye düşünüyordum. sonra bu sıkıntımı eşimle yani o zamanki nişanlımla paylaştım. o beni inanılmaz motive etti ve şimdi böyle bir şeyi hiç takmıyorum. zaten evlenince büyüyor. hiç sıkıntı yapmayıp nişanlınla paylaş umarım özgüvenini kazanman knusunda yardımcı olur.

12. 24 Mart 2009
  13. busra__

busra__ Guest

Tşkler açıklamalarınız için arkadaşlar...
    Bu ara kilo al spor yap diyen bir arkadaşımız olmuş ben sporu yapıyorumda kilom normal boy 1.68 klilo 51 ?? kilo alsam büyürmü acaba bize hep gen gen dediler :KK43: okul çagımda aneme derdim göğüslerim küçük diye annemde genimiz böyle bende evlenmeden böyleydim dedi acaba genden kaynaklandıgı için büyümezmi ? bazen karamsarlıga düşüyorum evliliği bekleyemem büyümesi için...

14. 24 Mart 2009
  15. Cilek86

Cilek86 hayatima hosgeldin oglum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    busracim ben bi formul biliyorum ise yarar heralde yani bende yaradi sanirim.biraz komik amabi dene istersen..cok kolay bi yontem.. fincan tutdelikafaduldendelikafaduldenyani iki fincan al ve goguslerinin uzerine kapa..veya elinlede tutabilirsin..kaydirigubbakcemile2
    yani bana oyle demislerdi ben yapiyodum devamli simdi masallahlari var:dance:
    bikac arkadasim vardi onlarda ayni yontemle buyuttuler goguslerini..kaydirigubbakcemile5

16. 24 Mart 2009
  17. sarxix papatya

sarxix papatya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fıncan ne ıse yarıyor acaba merak ettım dogrusu?

18. 24 Mart 2009
  19. EU1

EU1 Guest

şekerim nasıl yapıosun bunu biras daha açarmısın son günlerde çok merak edilio bu konu forumda
    ben yapiyodum devamli simdi masallahlari var demişsin kaç yaşındayken yaptın şimdi kaç yaşındasın
    ve göğüslerin şimdi ne kadar o yaptığın fincan kadar mı yoksa daha mı büyük

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Nisan 2009