24 haftalık hamile olup bebek hareketleri azalan varmı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ayasofya tarafından 2 Eylül 2008 başlatılmıştır.

2 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ayasofya
  1. ayasofya

ayasofya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar çok moralim bozuk 24 haftalık hamileyim ve kızımın hareketleri azaldı sizce normal bi durum mu

2. 2 Eylül 2008
  3. ozlemyb

ozlemyb Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah sorun yoktur arkadasım ben daha hıc hıssetmedım arada mınık kıpırtıların dısında baska bısey bende cok korkuyorum allahım yavrularımızı korusun

4. 2 Eylül 2008
  5. nunukAnne

nunukAnne yüzyilin kadiniyim ;)))) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim insallah sorun yoktur ben 24 haftalik hamileydim bebegimi almak zorunda kaldilar bebekte sorun vardi yani artik bebegim yok ama cokta hareketliydi 3 hafta oldu senağlama senağlama cok üzgünüm

6. 2 Eylül 2008
  7. zeynepocn

zeynepocn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 24 haftalık hamileyim ve benimde bebeğimin hareketleri azaldı hatta sağlık ocağına kalbini dinletmeye gittim gayet iyi atıyordu ebe senin ruh halinden olabilir yorgunluktan olabilir dedi ama annelik insan korkuyor

8. 2 Eylül 2008
  9. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bu zamanlarda böyle azalmalar olabilir 28. haftadan evvel hareketleri saymanın bir anlamı yok, bebek küçük ve ancak zaten büyük hareketleri hissedebiliyorsundur, ama genede doktorun ultrasonra baksın için rahat etsin..

10. 2 Eylül 2008
  11. TRAKYALI

TRAKYALI Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu arkadaşa aynen katılıyorum 28. hftadan önce hareketler çok tutarsız oluyor fazla takılmamak lazımm.yani bu haftalarda hareket edip etmediği önemli ne kadar hareket ettiği değil kızlar, hareket ediyorsa bebekleriniz panik yapmayın bence

12. 2 Eylül 2008
  13. ayasofya

ayasofya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim hepinize biraz da olsa içim rahatladı yarına randevu aldım doktorumdan bakalım kızım ne durumdaymış inş. kötü bişey yoktur

14. 2 Eylül 2008
  15. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    28 haftadan once hareketlerı saymak onemlı degılse neden 27.haftamda bebegımı kaybettım hemde bebegımde de bende de sorun yoktu kordon dolanmasından kaybettım bebegımın cok hareketlı olması sonucu

16. 2 Eylül 2008
  17. ayasofya

ayasofya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

başın sağolsun canım

18. 2 Eylül 2008
  19. mommy

mommy Gül ve bebekleri... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hiç telaş yapma
    o haftalarda genelde böyle azalma oluyor gibi hissetmen normaldir,bana da bir arkadaşıma da oldu böyle.
    zaten o hareket ediyordur ama sen sadece şiddetli olanları hiss4ediyorsundur.O haftalarda tam olarak kaçıncı haftaydı hatırlamıyorum bana da olmuştu böyle 2-3 gün çok az hissetmiştim hatta hiç hissetmediğimde olmuştu,doktora gittim sıramızı beklerken benim yaramaz saydırmaya başladı,ay doktora rezil oldum.Bu hareketleri hissetmiyormusun şimdi dedi bana....merak etme,biraz bekle için rahat etmniyorsa git doktora bence.