24 haftalık hamileyim

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve seval2 tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : seval2
  1. seval2

seval2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ve bel, kalça ve koyruk sokumu ağrısı çekiyorum. Hareketlerim çok kısıtlı. bir tarafımdan bir tarafıma dönemiyorum. Bu beni endişelendiriyor.Doktorum doğumdan sonra göstermem gerektiğini söylüyor. Bu konuda sizlerin deneyimini öğrenmek isterim...

2. 21 Ağustos 2009
  3. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben hamileyken ve seninki kadarken bebeğim, kasıklarında ve o bölgedeki kemiklerimde şiddetli sancı oluyordu ve yürüyemiyordum. topallıyordum. evde uzun süre oturupo kalktığımda adım atamıyordum. benim bebeğim biraz kiloluydu ve göbeğim çok büyüktü bu yüzden oldu sanırım. çünkü ortopedi uzmanına göründüm ama bir problem tespit etmedi.

4. 21 Ağustos 2009
  5. minik kelebek

minik kelebek evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benim 25. haftam bitti ve 3 gündür inanılmaz drecede bel ağrısı çekiyorum.
    yürümekte çok zorlanıyorum,allahtan çalışmıyorum evdeyim,bol bol sırtıma destek alıp dik oturuyorum iyi geliyo bu pozisyon ama ayağa kalkınca tekrar başlıyo.
    haftaya çrşmba doktor randevum var umarım bi problem yoktur.

6. 21 Ağustos 2009
  7. gonulll

gonulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.283
    Ödül Puanları:
    163
    bende oyleyım..hele kuyruk sokumum cok kotu agrıyor.kımı zaman dayanamıyorum agrısına..

8. 21 Ağustos 2009
  9. funda41

funda41 TE GUİEROM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar geçmiş olsun bendede var bu bel ağrısı ve sağ göğüs altımda yani kaburgamda ağrı oluşuyo dik durmadığım sürece araştırmama göre bebeğin ağırlaşması diye okudum

10. 21 Ağustos 2009
  11. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    bu tip agrilar kalsiyum ve magnezyum eksikliginden oluyo..büyüyen bebbek annenin kalsiyum depolarini tüketiyo..ayni durum bende de oluyodu geceleri kalcalarimin agrisindan aglayacak gibi uyaniyodum, kuyruk sokumu batmalarini hic söylemiyorum bile..kalsiyum ve magnezyuma basladim simdi bir derece idare edilir durumda...doktorlar bu durumlarda ve bu haftalarda bu ilaclari yaziyolar zaten

12. 21 Ağustos 2009
  13. cmr

cmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım o haftalarda bende de vardı kuyruk sokumu ağrısı, bazen ayağa kalktığım zaman öylece çakılıp kalıyordum olduğum yerde, biraz kendime dikkat ettim, ağır iş yapmadım ve bol bol yürüdüm, şimdi ağırlaşmama rağmen o kuyruk sokumu batması kalmadı Allah'tan. gerçekten dayanılacak gibi değildi.

Tavsiyem, bol bol yürü kendini fazla zorlamadan ve ağır iş yapma

14. 21 Ağustos 2009
  15. tulaysu

tulaysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba geçenlerde benimde sağ göğsümün altı nasıl ağrıyodu 2 gün sürdü geçti çok şükür ben oturarak çalışıyorum bide sorma çok fena bir ağrı ben herhangi bir araştırma yapmadım ama çocuğun o bölgelerde yoğunlaşmasındanda oluyo diyolarzemuszemus

16. 22 Ağustos 2009
  17. BURBAR

BURBAR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım bendede vadı aynı ağrılar doktorum bana magnezyum verdi ve her gece kullanıyorum.Ağrılarım kesildi.