24 saat süt saklama için yardım lütfen

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve mybabyy tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : mybabyy
  1. mybabyy

mybabyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar, 45 günlük bebeğim var. ekim ayında doktora derslerim başladığı ve şehir dışına çıkmam gerektiği için, gittiğim şehirde gün içinde ara ara sütümü sağıp toplamda yaklaşık 20 saat sütümü saklamam gerekiyor. bunun için kullanılabilecek bir araç/termos biliyor musunuz? okulda kantin ya da cay ocagının buzdolabını, otobüstede otobüsün soğutucusunu kullanabilirim sanırım.. ama yine de aralarda (otogara ulaşana kadar falan) ne yapabilirim? lütfen yorumlarınızı ve deneyimlerinizi paylaşır mısınız? teşekkür ederim..

2. 15 Eylül 2010
  3. mybabyy

mybabyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar, böyle bir durum yaşayan ya da duyan kimse yok mu? yardım lütfen!

4. 15 Eylül 2010
  5. oslm82

oslm82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    hayatım sıcalığı sabit tutan termos gibi kaplar var. bebek magzasına git. kesin vardır. onu rahatca kullanabilirsin

6. 16 Eylül 2010
  7. pinarny

pinarny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de benzer durumları yaşadım..sütünü mümkün olduğu kadar dolapta tut..taşıma sırasında da buzakülü termos çantalara koy..ben 2 buzakünün arasına sıkıştırırdım sütlerimi..tabi mümkün olduğunca hızlı olmanı tavsiye ederim yinede:)

8. 24 Eylül 2010
  9. kedisot

kedisot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şu termos bardaklar var ya sıcağı sıcak soğupu soğuk tutyor sanırım onlar işine yarar