25 aralık ameliyat günüm!!!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ranuna11 tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

19 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ranuna11
  1. ranuna11

ranuna11 Guest

arkadaşlar 25 aralık ameliyat günüm..hala şaka gibi ama aldım bile günü:) nasıl olcak ogün, ameliyat sonrası zorlukları temizliği nasıl kaç günde geçer ....fağrı sızı nasıl morluk şişlik nasıl geçiyor fikir veririmisiniz şafak 26 hala inanamıyorum naptım bennnn kaydirigubbakcemile3

2. 20 Kasım 2009
  3. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Ameliyattan bi gün önce gözüne uyku girmez kesin :) O gün gayet sakin olmaya çalış kendimden biliyorum okadar kokrmaya hiç gerek yokmuş. Ağrın sızı çok olmuyo ayılırken biraz hisediyosun sonra hemşirecikler ağrı kesici yapıyo popodan :kedi: sonra uyuyosun mis gibi :) Ertesi günde evindesin inşallah :1hug: Zorlayabilcek şeyler tamponlar ve şişliklerin ama hepsi geçiyo Geçmiş olsun canım..

4. 20 Kasım 2009
  5. hannatos

hannatos Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy okuyunca ben bile heyecanladm :KK70: kanımda var bişe olsada heyecanlansam die beklio benm adrenalin salgılarım sanırım :) neyyseee..
    cnmmm allah yardımcın ollsun ağrısız sısıızz amlyat dilioorum saannnaaa.herşey gnlnce olr inşş... çook güzell sonçlarnıda yazmayı nasip olur inş.

6. 20 Kasım 2009
  7. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Süper valla bende o günleri görebilecekmiyim acaba :) umarım tam istediğin gibi ağrısız sızısız morluksuz atlatırsın :KK66:

8. 20 Kasım 2009
  9. serito

serito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben 8 ay önce oldum aynı anda gözaltı torbalarımda alındı bana iğne falan bile yapılmadı.Ertesi sabah erkenden çıktık arabamla eve döndüm.iki gün sonra tamponumu çıkardı 8 .gün hiç birşey kalmadı.yalnız bir iki ay şişlikler yoğun oluyor burun ucunda tam oturması bir sene günden güne daha iyi oluyor biraz sabır

10. 21 Kasım 2009
  11. ranuna11

ranuna11 Guest

Arkadaslar saolun hepiniz...çok heyecanlıyım gercekten hala inanamıyorumm..nefes problemim vardı deviasyon çıktı sekildede problem vardı burda okurdum hep şimdi inananamıorum randevumu bile aldım.ameliyat olucam inş.:lepi:
    çok istiyorum ama korkuyorum da.düşünüorum ameliyathane soğuk ya orda üşütürsem grip olursam burnum nasıl akcak :bbo: bn normalde bile çok hapşırırım ozman nasıl hapşırcam saçma diyebilirsiniz ama öle merak ediyorum kafamçokkarıştı

12. 21 Kasım 2009
  13. ranuna11

ranuna11 Guest

alkisalkisalkisbu arada yanlış yazmışım heyecandan aralık 15 te ameliyatımm 25 diil

14. 21 Kasım 2009
  15. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hangi doktora yaptıracaksın?