25 yaşından sonra cilt bakımı nasıl olmalı?

Konusu 'Olgun Ciltler ve Sorunlar' forumundadır ve yalp tarafından 7 Ocak 2008 başlatılmıştır.

7 Ocak 2008
    Konu Sahibi : yalp
  1. yalp

yalp Guest

kızlar 26 yaşına girdim ve cildimde değişmeler olduğunun farkındayım özen göstermeme rağmen yüzümde kızarıklıklar ve gözenekler oluşmaya başladı 25 yaşından sonra cildim için neler yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim tavs,iyeleniz nedira.s.

2. 8 Ocak 2008
  3. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle günlük bakımını aksatmamalısın ben göz altı kremini 25den sonra öneriyorum haftada 2kes peeling yapmalısın düzenli olmak bakımda çok önemli gözeneklerinin zamanla azaldığını görüceksin ayda bikezde salon bakımı yaptırabilirisn cildin durumuna görede değişebilir tabi sigara kullanıyosan ağızan destek vitamin alman şart

4. 8 Ocak 2008
  5. Sarxix

Sarxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Göz altıyla göz çevresi bakımı ayrı mı oluyor? Bu durumda neler kullanmak gerekir? Mimik çizgilerim oluşmaya başladı da:1no2:fisfisfis

6. 8 Ocak 2008
  7. gulayse

gulayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    25 yasından sonra bakımlara baslamalısın ben coktan basladım gayette memnunum ama oyle guzellık salonlarında falan degıl evde kendım yapıyorum bır arkadasım var cok ıyı bır guzellık uzmanı eger ıstersen senın ıcın ona bır seyler sorabılırız

8. 8 Ocak 2008
  9. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    göz altı kremi zaten direk gözün altına sürülmez ve göz kapağına bu zararlıdır kaşın hizasından ay şekli oluşturarak sürülür parmak uçlarınızla yavaşca masaj yaparsanız artı günlük bakımınızıda ihmal etmeden tabi çizgilerinizde gözle görülür azalma olur
    ayrıca bakıma başlamanın yaşı olmaz bakım bebekken başlamalıdır burda güzellik uzmanı arkadaşlarımız soruları zaten bütün içtenliğiyle cevaplıyo buna emin olabilirsiniz

10. 8 Ocak 2008
  11. yalp

yalp Guest

çok teşekkür ediyorum ben göz altı kremi kullanmaya başladım sabah akşam su bazlı kremde sürüyorum haftada 1 kezde maske yapıyorum yosunlu ve ardında su buharında (nane ve kaynamış su) 10 dk bekliyorum ardından tonik ve nemlendiricimi uygulamaya çalışıyorum ama çoğu zaman bu rutin aksıyor. kırılıklık yok ama dediğim gibi gözeneklerim ve yüzümde kızarıklık oldu belki soğunda etkisi vardır ama ben endişlenmeye başladım cildim yaşlanıyor mu ne oluyor :1no2:

12. 8 Ocak 2008
  13. txixlsxixm72

txixlsxixm72 Kuzusuna ve kocasına Aşık Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kullandığın ürünlere dikkat et ve rutinini aksatmadan düzenli bakımını yapmanı öneririm yediklerine içtiklerine dikkat etmelisin artık haftada bir peelengte yapmalısın kozmetikçiye danış kızarıklıkların için yediğin bişeyde dokunmuş olabilir yaşlanıyosun artık :teselli:bakımına daha çok dikkat et..a.s.

14. 8 Ocak 2008
  15. yalp

yalp Guest

tılsım72 çok teşekkür ederim zaten yaşlanıyorum diye panikdeyim tescillememn iyi oldu :1no2: önerin için sağol daha dikkatli olurum

16. 10 Ocak 2008
  17. bistrogirl

bistrogirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle yeme içme çok önemli. çay kahve sigara çikolata derken cilt mahvoluyor.
    artık meyve ve sebze ağırlıklı beslenmek çok önemli bende 26 yşındayım ve artık hiç yemediğim kadar meyve yemeye başladım. yüzüme haftada 2 kez peeling yapıyor, her gün temizliyor, c vitamini kremi sürüp gece yatmadan öncede AHA bakım kremi uyguluyorum.
    bu arada bol bol su tüketmeyi unutma...

18. 10 Ocak 2008
  19. pamuk helva

pamuk helva & Gülümse & Pro Üye

Beğenildi:
    293
    Ödül Puanları:
    163
    bu aha bakım kremi ne oluyor ?
    ayrıca c vitaminli krem için hangi markayı kullanıyorsunuz
    şimdiden teşekkürler..