250 TL için olcak şey mi bu...?!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lizzie tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Ocak 2009
    Konu Sahibi : lizzie
  1. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu hafta beni cok üzen bir sey oldu.benim annemle babam ayrı.ben bebekken ayrıldılar hem de babannem yüzünden.ama ikisi de evlenmedi,birbirlerini seviyorlardı cünkü.beni annem büyüttü.babam da babannemle beraber oldu hep.babam askeriyede oldukça yüksek bir rütbeden emekli oldu.maddi olarak çok iyiler 3 tane evleri var,üstelik babam hala yabancı dilini kullanarak askeriyeyle ilşkisini kesmedi,çalısıyor.Annemse öğretmen.öğretmen maasıyla tek basına büyüttü okuttu emek verdi bana.hem de üzerimize tek laf getirmeden.babam ise gecenlerde öyle büyük bir gafa yardımcı oldu ki anlatamam ve hala inanamıyorum.:1shok:

babannem ananemi aramış.annemin babamdan 250 ytl borç aldıgını sölemiş ve geri iade etmesini istemiş.neymiş efendim 4.eve girmişler de elleri sıkışmışmış!!ananem cok sasırmış haliyle hiç beklemediği için.zaten ananemle dedemin de durumları cok iyi.istese kızlarının önce kendilerinden isteyecgni bildikleri için şaşırmıslar.hakkaten de annem babamdan yardım etmesini istemiş ,babam da 250 ytl göndermş,yardım olarak:) o esnada benim düğün masraflarımın oldugu zamandı.halbuki annem babamı asla dışlamadı ,dısarıya kötü bi görüntü cizmedi gayet medeni bi şekilde babam da geldi evimize beni babamdan istediler.ki beni büyüten sadece annem oldugu halde...babannemin bu araması annemi cok üzdü.babamdan hesap nosunu istedi ve işin komiği babam yolladı.kızlar bu 250 ytl yaaaa...yeri gelio 4 kişinin bir gecelik yemek parası.annemin seneler boyunca emeğine karsılık 250 ytlye sastım.üstelik babam da cok iyi kazanan biri.:1no2:

annem bana bunları anlatınca içimden babamı aramak hiç gelmedi ve bir aydır hiç aramadım.zaten kendisi nadir arar.güya hep küçükler aramalıymış..gecen gün kayınpederlerim onlara gitmiş,ve babam kızım beni aramıyor diye yakınmış.sonra da yine anneme msj cekip,beni sogutmakla suçlamış.ve herkes kendi yoluna demiş.sanki annem için cok degeri kalmışmış gibi.ama soruyorum size kim bunları duyar da tavır takınmaz.....hakkaten cok üzgünüm...:kızgın:

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Kasım 2010
  2. 8 Ocak 2009
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    807
    Ödül Puanları:
    153
    250 ytl para mı yardım olarak baban bunu göndermiş...
    Bende olsam aramazdım babamı yollar 250 ytl sini bir daha da bakmazdım yüzüne...
    Hiç hoş bir davranış değil...Ki bir baba bu ...

Naz571 bunu beğendi.
  4. 8 Ocak 2009
  5. KalenderMesrepim

KalenderMesrepim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    bence canım sen babanla konus bakalım sana gerekcesi ne olacak gerçi seni tatmin eden bir cevap yine vermeyecek ama olsun en azından savunmasını dınle..
    bence haklısın ben olsam bende tavır takınırdım
    baban annesine cok baglı biri sanırsam daha sonrada korkusundan evlenememiştir
    artık hiçbisey duzelmez tabii ki ..

6. 8 Ocak 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Üzüldün sasirdin anliyorum seni, annenin tüm emeklerine karsi baban 250 ytl ye tenezül edebiliyor diye gözünden düstü bir sekilde degilmi??:teselli:

Vallaha güzelim takma kafana ve yinede aramamazlik yapma babani bence, üzerinde annen kadar hakki olmazsada babandir bosver görme bazi seyleri...belkide babaannen
    bu isi karistirdi, günahini almayalim yinede...:nazar:

Maddiyat isin icine girdigi zaman bazen baba babaligni ana analigni kardes kardesligni unutuyor, allah kimseyi sasirtmasin:Saruboceq:

8. 8 Ocak 2009
  9. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biliyorum..

Son düzenleme: 13 Mart 2010
  10. 8 Ocak 2009
  11. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    250 ytl için olcak şey değil gerçekten....
    üstelik iyide kazanıyormuş.....
    250 ytl yi nasıl istemiş baba olarak bilmiyorum...
    ama bir baba olarak kızını 1 daire verebilirdi en azından teklif edebilirdi madem evleniceksiniz....
    siz ister kabul ederdiniz ister etmezdiniz....
    bende olsam bana bakmaya manevi olarak maddi anlamdada 250 ytl nin peşine düşen babamı aramazdım...
    ben biraz katıyım belki ondan böyle konuşuyorum...
    bana çok büyük bir yalnış yapıldıysa annem olsun babam olsun tepkimi belli ederim...

12. 8 Ocak 2009
  13. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya haklı olsanda..sonucta baban..
    onun yapmadıgı buyuklugu sen yap..
    ve konus bosver...herkes yaptıgından utansın....
    olumlu dunya ..basına bır sey geldıgınde de vıcdan azabı yasama..bence samımı olmasa bıle mesafelı gıne konus derım.....

14. 8 Ocak 2009
  15. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    acı olmuş
    yazık olmuşş..:1shok:

16. 8 Ocak 2009
  17. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Ben olsam bir daha yüzüne bile bakmazdım o adamın. Senin üzerinde ne gibi bir emeği varki, "BABA" sıfatını haketsin. Çok afedersiniz bir spermle olmuyor babalık.Annen kıt kanaat geçinmiş, ele muhtaç olmamış, büyütmüş, beslemiş seni, şimdi şu adamın yaptığına bakın.:mymeka:. Kesinlikle o adamla konuşur son noktayı koyardım annemi bu derece üzdüğü için.:eek:klava:

18. 8 Ocak 2009
  19. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ....off off sinir oluyorum ..hayat hiç adil değil...mirmirmirmir[/COLOR]

Son düzenleme: 13 Mart 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.