26.08.2010 da yani yarın Labioplasti oluyorum Op.Dk Pelin İlbeyi 'ye

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve Valentino46 tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Valentino46
  1. Valentino46

Valentino46 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Dün,gidip görüştüm Pelin Hanımla ve sonunda ameliyatı Yarın yapmaya ikna ettim kızlar..en kötüsüde ameliyata tek gireceğim..........eyvahedigeldismile

2. 25 Ağustos 2010
  3. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    cnm benim ya şimdiden Allah yardımcın olsun inşallah en kolay şekilde ağrısız belasız atlatırsın.peki klitorise herhangi bi işlem yapıcakmı yoksa sadeceiçduaklarımı kısaltıcak?

4. 25 Ağustos 2010
  5. Valentino46

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım çok teşekkür ederim iç dudaklar küçültülecek klitoris benim biraz dışardaymış ona fazla müdahale edemem ama rötüş yaparım biraz dedi..çünkü müdahale ederse iz kalırmış..aslında internetten olmuyor biliyormusun gidip görüşmek lazım herşey daha detaylı,uğraştırıcı tam olarak dikiş izlerinin görünümün düzelmesi 2 ay sürermiş.bakalım ne olacak 1 saat sürer lokal yapamam dedi genel olacak :KK70: korku korkuuuu var inş.iyi olur..

6. 25 Ağustos 2010
  7. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benimde klitorisim çok değil ama aynadan bakınca görünüyo.bide iç dudkalarım görünüyo tabi:sinifsinif: o fazlalıklardan bende kurtulmak istiyorum yaa.ama bi yandanda sorun yapmak istemiyorum.en kötüsüde hijyen açısından çok kötü her ne ladar temiz olsanda o sarkık dudaklar vajinanın ağzını kapadığından kötü koku oluşuyo.buda sık sık mantar olmaya kapı açıyo.çamaşır giyerken yada kot pantolon rahatsız ediyo bazen.bide ehrkesin o sarkıklık çok ilişkiye girmekten oluyo diyolarya çok biliyolarmış gibi. sinir oluyorumalsanaalsanasmile

8. 25 Ağustos 2010
  9. Valentino46

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Canım hiç bunlara kafanı takma..herşeyden önce sen önemlisin..eğer bu durumdan sen şikayetçiysen,başkası için ,erkek arkadaşın ,eşin için değil önce kendin için karar verip,yaptırmalısın..bn çok rahatsız oluyordum bikini giydiğinde bile belli oluyor düşün,dediğin gibi hijyen kısmı var ..artık dayanamıyordum biraz para briktirmiştim ve yaptırmaya karar verdim..ameliyata bile tek gideceğim söyleyebileceğim bir kız arkadaşım da yok ki ,gir koluna git..cesaretimi topladım yarın 1.gibi ameliyat şişli hastanesinde..sonuçlar inşallah iyi olur akşamınd hemen yazarım sana..

10. 25 Ağustos 2010
  11. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    istersen gelebilirim yanına gerçekten bak destek olmak amaçlı

12. 25 Ağustos 2010
  13. Valentino46

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkürler canım ince düşüncen için istersen gel tabi yanlız olmak istemem merak ediyorsan,doktor hanımı da görmüş olursun asllında ..bir kız arkadaşıma tam olarak durumu anlatamasamda teklifte bulundum sırnaşık şey işi var oda çalışıyor ayarlayabilrise gelecek ama kesin değil zor büyük ihtimal bilmiyorumkismile 3kız giderdik..bakalımeyvahedigeldismile

14. 25 Ağustos 2010
  15. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım sana özelden msj attım :icecream:

16. 25 Ağustos 2010
  17. Valentino46

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım Osmanoğlu hastanesinde şişli adliyesinin karşısında..özel msjını cevaplıyamıyorum malesef msj hakkım henüz yok..ama özelden msn vs yazarsan eklerim seni ordan konuşuruz detayları..

18. 25 Ağustos 2010
  19. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    msn adresimiz özelden yazıyorum :KK70: