26-27 günde regl olup geç yumurtlama mümkünmüdür??

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve KIZLARIMCANLARIM tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : KIZLARIMCANLARIM
  1. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.718
    Ödül Puanları:
    238
    arkadaşlar ben normalde 26 bazıda 27 günde regl oluyorum. böyle olupta geç yumurtladığını öğrenen yada bilen varmı??sanki yumurtlamam var gibi hissediyorum şuan.. ama reglimin 19 .günü bugün??acaba olabilirmi.. heray illaki aynı zamanlarda yumurtlama olur diye bişey varmıdır??lütfen bilgisi olanlar paylaşsın .. teşkler..

2. 8 Mayıs 2008
  3. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım olabilirtabii.. hatta reglinin 3. günü olan bile var.
    sen ısına bak akıntına bak. emin olamıyorsan doktor kontrolünde yumurta takibi yaptır derim.

4. 8 Mayıs 2008
  5. KIZLARIMCANLARIM

Beğenildi:
    5.718
    Ödül Puanları:
    238
    canım ya ben ısı takibi yapıyordum ama stres yaptım.. bıraktım bu ay..16 .günüme kadar ölçtüm. 14.gün yğkseldi.. 15 gün düştü.. öyle kaldı.. sinir oldum.. stres yaptım.. bilmiyorum.. şimdide sanki akıntım var gibi.. bilmiyorum banamı öyle geliyor anlamadım. zaten bu ay dr a gidip yumurta takibi yaptırmyı düşünüyorum bende..saol canım..ama acaba dedim.. bilmiyorum genede.. stresden yumrutam geç olgunlaşmış olabişirmi dedim..stres yumurtlamayıda etkiler değilmi??

6. 8 Mayıs 2008
  7. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamile kalmadan önce bende 28 günde 1 oluyordumm. fakat bende 4 gün geç döllenme vardı..yani olabiliyorr..

8. 9 Mayıs 2008
  9. johnson

johnson Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben yeni üye oldum herkese kucak dolusu sevgiler bende hamile kalmak için uğraşıyorum daha önce 1 kürtajım var 2 başarısız aşılamam var adetlerim aşılamaya kadar 28 günde saat gibiydi gerçektende 28günde adet görüp 20.günde yumurtlama olabilirmi bilgi verirsen memnun olurum

10. 9 Mayıs 2008
  11. muzurperi

muzurperi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    yaaa galiba bende erken yumurtluyorum 10. günde yumurtladığımı hissettim olabilirmi böyle bişey

12. 9 Mayıs 2008
  13. KIZLARIMCANLARIM

Beğenildi:
    5.718
    Ödül Puanları:
    238
    oluyor canım.. ben aralık ayında gebe kaldım (dış gebelik oldu ama) o ay resmen hissettim.. adetimin 10.günü yumurtladım.. ilişkiden 1 gün sonra göğüs uçlarım çok fecei acımaya başlamıştı. olabiliyor canım..

14. 9 Mayıs 2008
  15. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım etkiler tabii. o stres varya neler yapıyo neler. hormonları bozuyor işte. olabilir tabii ki. sen çalışsaydın şüphelenince canım. hiç belli olmaz.

16. 9 Mayıs 2008
  17. KIZLARIMCANLARIM

Beğenildi:
    5.718
    Ödül Puanları:
    238
    DOĞRU DİYORSUN CANIM.. BEN BU AY İLK DEFA BU AKDAR STRES YAPTIM.. TAHMİNİMCE SOLDAN YUMURTLUCAM DEDİM. AMA SANIRIM GENE SAĞDAN OLDU:KK43:DÜN GECE HER İHTİMALE KARŞI ÇALIŞTIK.. AMA SANMIYORUM SANIRSAM BENİM YUMURTLAMA BİTTİ..ASLINDA O GÜNLERİDE DEĞEERLENDİRDİK.. AMA SAĞDAN YUMURTLADIM SANIRM.. OLMA ŞANSI YOK:KK43:UMUTLAR ÖTEKİ AYDA[/COLOR]...SABAH ISIMI ÖLÇTÜM.. BAYA YÜKSEKTİ.. 36.7 OLMUŞ.. YANIYOM ZATİ.. YUMURLAMA OÖMUŞ EN AIZNDAN ONA EMİNİM.. NE YAPALIM ODA GÜZELL..

18. 14 Ağustos 2008
  19. ALTURNA

ALTURNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba, bende normalde 30 günde bir regl oluyordum. Şimdi hamileyim ve bebek son adet tarihine göre nerdeyse 2 hafta küçük görünüyor. Yani geç yumurtlama olmuş. Bizde eşimle malum günlerde farklı şehirlerde olduğumuz için pek umursamamıştık, bu ayda böyle geçsin bakalım diye dalga bile geçmiştik. Meğer geç yurmutlama olmuş ve bize büyük bir süpriz hazırlanmış.