26 aralık Emre İlhan!!!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve tulinska tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : tulinska
  1. tulinska

tulinska Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 26 Aralık günü kardeşimle beraber hem burun hem de çene ameliyatına giriyouz. uzun zaman var ama şimdiden çok heyecanlıyım. Emre Bey'in burun konusundaki başarısı artık herkesin malumu ama çene implantı taktıran var mı? Bir de burnu gerçekten kemikli ve büyük olanlar her ne olursa olsun sonuçtan memnun, yani ortalama hatta kusurlu bir ameliyat dahi olsa sonuçtan memnun olduklaını söylüyorlar, sözüm kk dan dışarı ama burunları daha düzgün, kalkık, daha az kusurlu olanların beklentileri çok daha büyük oluyor ameliyattan. haksız mıyım?

2. 13 Eylül 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm şimdiden hayırlı olsunnnn umarım istediginden daha iyi olur sonuç:)

4. 14 Eylül 2010
  5. ACELYAM

ACELYAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    bitanem sizee simdiden gecmis olsun ...ayrica tebrik ederim cunki emre bey dogru secim diye düsünüyorum hakkinizda hayirlisi olsun takipcuiinizim hadi bakalim:)kaydirigubbakcemile5

6. 14 Eylül 2010
  7. emeraude

emeraude Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    22 gn önce emre beye burun ameliyatı oldum.. doğru bir karar emre bey.. ben çok çok memnunum şimdilk..kemerliydi bnm burunum ve yandanda görüntü rahatsız ediyordu..gülünce aşağıya düşerdi vs..resimlerim var bakabilrsin istersen..daha senin var ameliyatına ama beklemek zor bir süreç tabi..merak ettiğin seyler veya desteğe ihtiyacın olursa ( ki olur çok normal:) ) bizler burdayız..

8. 14 Eylül 2010
  9. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    simdiden gecmis olsun canim insallah cok guzel gecer ameliyat!
    ameliyat sonrasi psikolojisini de kolay ve mutlu atlatirsiniz insallahhhhhh en onemlisi bu :eek:

10. 14 Eylül 2010
  11. tulinska

tulinska Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    herkese çok teşekkür ediyorum şimdiden. fotoğraf koymaya uğraşıyorum ama nedense başarılı olamadım. benim burnum oldukça kalkık ve düzgün ama şişman buluyorum, güldüğümde de kanatları çok açılıyor daha dar üçgen bir burun istiyorum Nicole kidmanınki gibi ya da Denise Richards. Yıllardır istiyorum daralttırmayı ama bir türlü cesaret edemedim. ömrüm bilgisayar başında doktor araştırarak geçti neredeyse:))) birinin mükemmel dediğine diğeri kaka diyor kafa karıştırıyor. en güzel referans yapılan burunlar, onlar yalan söylemez:)) çenemi ve çene hattımı çok zayıf ve küçük buluyorum, asimetri de var tabii. Emre Bey bu konuda nasıl? bilen var mı? bu site ve buradaki arkadaşlar çok yardımcı oldu doktor seçimimde.. yararlı bilgiler aldım ve sonunda cesaretimi topladım. umarım her şey yolunda gider ve hayalini kurduğum burun ve çeneye kavuşurum.

12. 14 Eylül 2010
  13. tulinska

tulinska Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sonunda birkaç fotoğraf ekleyebildim. gören herkes burnumun estetik olduğunu sanıyor. estetik olmadığını bilenler de kesinlikle ihtiyacım olmadığı görüşünde. ama bir kere kafaya taktığın zaman ne konuşulanı duyuyorsun ne de kararından cayıyorsun. inşallah pişman olmam. burnumda kemer falan olmayınca, çok çok büyük problemli bir buruna sahip olmayınca beklentilerin de ona göre yüksek oluyor. şimdiki halinden çok daha düzgün olsun istiyorum. kalkıklığı iyi ama daha ince olsa hiç fena olmaz. çünkü yüzüm ve gözlerim küçük o yüzden burnumun daralması gerek. tek başına zaten küçük bir burun ama benim minyatür suratta öyle durmuyor. daha çok var ama çooookk heyecanlıyım. dualarınızı eksik etmeyin. her aşamasını ve fotolarını sizinle paylaşacağım, ihtiyacı olan herkesin yanındayım.

14. 14 Eylül 2010
  15. sarki

sarki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    şimdiden geçmiş olsun tatlım ama senin ameliyat olmana pek gerek yok gibi. burnun güzel bence

16. 14 Eylül 2010
  17. haletiruh

haletiruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bencede burnun gayet güzel, farklı bi hava katıyo sana. sadece ilk resimde burun gövden burun ucuna göre biraz basık cıkmıs oda ısıkla alakalı bisey sanırım diger resimlerde öyle bi görüntü yoktu. yinede dilerim hersey senin icin yolunda gider, istedigin gibi bi buruna kavusursun.

18. 14 Eylül 2010
  19. emeraude

emeraude Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    resimlerine baktım şimdi..bence ameliyata ihtiyacın yok canım ya..yüzüne çok yakışan bir burnun var..şahsi fikrim tabi..insan bi kere takınca kim ne dese dinlemiyor:)