26.haftada adet sancılarına benzer ağrıları olanlar varmı aramızda

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve glupglup tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : glupglup
  1. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Bugün 25+1 oldum. ilk defa adet sancıları gibi ağrı girdi karnıma. Toplanma oluyordu ama adet sancısı gibi sancı ilk defa oldu. Umarım son olur. Bi kızım daha var 3 yaşında ve çok yaramaz. 24 saat onun peşinde koşturuyorum. Çoğu zaman sinirleniyorum ve bağırmak zorunda kalıyorum ve korkuyorum erken doğum yapıcam diye. eyvahedigeldismile

2. 25 Mart 2010
  3. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde sag kasıgımda olmaya başladı bi kaç gündür bide belimdee adet sancısı gibi insan tedirgin oluyo ama doktorumun sitesinde bu haftalarda olabilecigi yazıyo
    Gebelik dönemi, bel ve kasık bölgesinde (bazen de apışarası olarak anılan bölgede) ağrıların sık olduğu bir dönemdir. Mekanik ağrı adını verdiğimiz ve genellikle bel ve kasık bölgesindeki bağların gerilmesinden ve sitenin diğer bölümlerinde de ele alındığı gibi belin yanlış kullanılmasından kaynaklanan ağrılar sıklıkla ayaktayken ortaya çıkarlar ve istirahat edildiğinde hafifler veya kaybolurlar. Bazen uzun süre aynı pozisyonda kalmak da bu ağrıların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Mekanik ağrılar erken doğum belirtisi olarak kabul edilmezler.

4. 25 Mart 2010
  5. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende 31 haftadayım benimde başladı ama çok sürmüyo kasılmalar oluyo yavaş yavaş doğum ahzaırlanıyo herhalde olmuyodu benimde bu haftada başladı oluyo demek böle şeyler bide şeyim çok acıyo benim ağrıyo ara sıra

6. 25 Mart 2010
  7. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    tugyanncım benim doğumdan önceki 2 gün çok acayip acımıştı, geceleri acıdan uyuyamıyordum

8. 25 Mart 2010
  9. Pamik_PrenSes

Pamik_PrenSes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Glup gerçekten stres önemli vucuttaki değişikliklerde önemli fakat bende çok strest olduğum zmanlarda dün akşam bi hışımla kalktım ayağa sinirle öle bi sancı girdiki kasıklarıma anlatamam ve çok korktum bendede ilk defa oldu bu kadar şidettli bende 28.haftamdayım ve erken doğum yapmaktan çok korkuyorum.Hayırlısı ile tammalasak şu 40 haftayı mafoldumben