26 haftalık doğdu ikiz oğullarım......yok böyle bir acı........

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve deniz. tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : deniz.
  1. deniz.

deniz. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hiç bir şikayetim yokken 26 haftalık doğdu oğullarım...15 günlük oldular..yoğun bakımdalar..doktorlar iyi diyor durumları...ama yinede yok böyle büyük bir acı...dayanılacak şey değil...ikiz olması iki kat üzüntü..onları gördükçe içim parça parça oluyor....sizler yardım edin bana nasıl dayandınız bu acıya....

2. 17 Temmuz 2009
  3. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    canım küvezdeki bebeği beklemenin nasıl birşey olduğunu bilirim
    Allah yardımcın olsun sakın umutsuzluğa kapılma sütünü sağ yavrularını besle onlar bizden daha dayanıklı inan bana rabbim yavrularını sana bağışlasın inşallah

4. 17 Temmuz 2009
  5. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım geçmiş olsun hepinize ....bebeklerine doktorların iyi diyorlarsa iyidir sen güçlü olmalısın bizde bol bol dua edelim ALLAH yardımcın olsun normal mi doğum yaptın ??

6. 17 Temmuz 2009
  7. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Çok geçmiş olsun öncelikle. Acını çok iyi anlıyorum. Benim kızım prematüre değildi ama 10 günlükken öyle bir fenalaştı ki acile zor yetiştirdik. 2 gün yoğun bakımda kaldı sonrasında acil kalp ameliyatına aldılar. Yaşadığım üzüntü tarif edilemezdi. Ömründen 10 yıl gitti resmen. Ama şunu öğrendim ki bebekler gerçekten çok dayanıklılar. Ayrcı eşimin iş arkadaşının ikizleri de 26 haftalık doğmuştu ve şuan sağlıkları çok iyi. Umarım biran önce sağlıkla kavuşursun yavrularına.

8. 17 Temmuz 2009
  9. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    neler yaşadığını nasıl hissettiğini iyi biliyorum 48 gün bekledim bende kızımı benimde bebeklerim ikizdi birini kaybettim diğeride 48 gün kavuşamadık.yanına gittiğimde metanetli olmaya çalıştım hep ona çocuk şarkıları söyledim haftada iki gün 5 dk bile müsade edilmiyordu görmeme. ama yinede her gün gittim bir gün bile aksatmadan göremesemde yakınında olayım bir dr bir hemşire gidip bakıp haber getirmesi bile avuntu nedenimdi salı ve perşembe günlerini iple çektim hep. çok şükür kızım kucağıma geldi ve maşallah büyüdüde bu günleri atlatmak çok zor ama allah sabır versin demekten başka şansımız yok. annelik bizler için çok daha zor. annelirin yüreği sürekli çırpınırken bebeğime bir şey olursa diye bizimki hiç durmadan çırpınıyor çok daha hızlı. çünkü ya kaybedersemle yaşanıyor. bunları hiç aklına getirme. ben hep taburcu olanlara bakardım bak hepsi evlerindeler artık benimde kızımın sırası var bekliycez sıramızı derdim. bol sabır. dualarım minik oğullarınla.

10. 17 Temmuz 2009
  11. bilge711

bilge711 Asyaaammm iyi ki varsın.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun canım, dualarım bebeklerinle..

12. 17 Temmuz 2009
  13. s.i.n.e.m

s.i.n.e.m yakışıklı oğlum büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım sağlıkla kavuş yavrucuklarına hiç üzülme onlar bizden daha dayanıklılar

14. 17 Temmuz 2009
  15. reyyan6380

reyyan6380 4.sınıf olduuukkk :) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardımcın olsun canım,inşallah sağlıkla kavuşursun yavrularına

16. 17 Temmuz 2009
  17. kismet yagmur

kismet yagmur kalbim ailemle kaldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsun canim umarim biran önce toparlanirlar:Saruboceq:

18. 17 Temmuz 2009
  19. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    allah güç kuvvet versin yavrularına, inşallah biran önce sağlıklarına kavuşur kucağında sıcacık yuvalarına gelirler...