26 haftalık hamileyim bebeğin eşi aşağıda yardım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve SA_AY_SAF tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : SA_AY_SAF
  1. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

selam arkadaşlar 26 haftalık hamileyim gebeliğin başlangıcından beri bebeğin eşi aşağıda dün kontrole gittim doktorum yine aşağıda olduğunu söyledi kanamam olabileceğini söyledi korkuyorum ne yapmam lazım yardım lütfen

2. 2 Eylül 2009
  3. bebekimm

bebekimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba benımde bebegımın esı asagıdaydı ve doguma kadar kanamalarım oldu
    tek onerım sadece yat dınlen iş güç herseyı bırak stresden uzak dur hiçbir şeyin seni üzmesine izin verme sen üzülürsen bebişde içeride üzülür doktorum bana bunları yaparsan hıc bır problem olmaz demıstı
    şimdiki aklım olsa aynen yapardım ama ben dınlemeyıp tam tersını yaptım ve 34 haftalık dogdu bebegım.. cok gecmıs olsun

4. 2 Eylül 2009
  5. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Gecmis olsun ins.. bacaklarinin altina yastik koy ve yat dinlen canim inan promlemli bir hamilelikde yatip dinlenmek en iyi çozum..

6. 3 Eylül 2009
  7. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyeleriniz için şu ana kadar kanamam olmadı ama içimi büyük bir korku sardı doktorum dinlen falan demedi zaten çalışıyorumda sadece ilişki olmasın dedi yani bebeğime bişey olmasında ilişkide hiç olmasın dert değil arkadaşlar dua edin bana lütfen

8. 3 Eylül 2009
  9. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    Öneclikle geçmiş olsun canım geçirmediğim için naısl bişey olduğunu bilmiyorum ama

dikkat edilirse sorun olmayacak ta bir durum...

Eğer yanlış bilmiyorsam buna plasenta previa deniyor şurada ayrıntılı bilgi bulabilrisin

http://www.kadinlarkulubu.com/hamilelerden-haberler-soru-sorunlar/255618-plasenta-previa.html

10. 3 Eylül 2009
  11. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

ay_she çok teşekkür ederim verdiğin adreste detaylı açıklamaları buldum rabbim inşallah cümlesiyle beraber banimde yardımcım olur bebişlerimizi sağ salim kucaklarımıza almayı nasip eder

12. 3 Eylül 2009
  13. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    Rica ederim canım :) Amin amin inşallah sağ salim hayırlısıyla cümlemize nasib olur inşallah :)