27.05.2009 itiraflarınız

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve acemiperi tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

  27 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : acemiperi
 1. acemiperi

  acemiperi Şükür Rabbime Üye

  Katılım:
  8 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  8.651
  Beğenildi:
  520
  Ödül Puanları:
  153
  Örümcek Adam
  Herkesin içinde "Örümcek Adam'ın çükü var mı baba?" diye soran oğlum, "Görmedim!" diye cevap veren ise bendeniz olur.

  Aşk dersi
  Annemle yürüyüşteyiz. Bir ara yavaşlıyor. "Hayırdır, yoruldun mu?" diyorum. "Hayır ama biraz yavaş yürüyelim, arkadan gelenler sevgili heralde. Kız "aşkım" diye konuşuyor. Ne konuştuklarını dinle, belki bir şeyler öğrenirsin" diyor. Sen de mi annem yaa!

  Nihayet yaptım
  Kocamın bilgisayarında bugün de yeni bir site, yeni bir profil ve yeni bir kadın buldum. Malum arkadaşlık sitesinde -uzun zaman önce kendisinden gizli öğrendiğim şifresiyle girerek- eşinin dostunun, akrabalarının, kardeşlerinin görebileceği profilinin kişisel iletisine; uzun zamandır sakladığını ama artık dayanamayıp artık eşcinsel olduğunu açıkladığını yazdım ve şifresini de değiştirdim. Kendi farkına varana kadar ben boşanmış olurum.

  Torun
  Pazar sabahı kahvaltı ederken annem torun istediğine söyledi. Masadan usulca kalkıp "Derhal anneciğim!" dedim. "Önce nikah, önce nikah!" çığlıklarıyla beraber kafama yastığı yedim. Kadınları mutlu etmek çok zor. Bu anneniz bile olsa...

  Bu kaçıncı

  Kafede birlikte oturmuş bir şeyler yerken, lokmamın boğazımda kalmasıyla birdenbire öksürmeye başlıyorum. Nefes alamadığımı ve kıpkırmızı olduğumu ta uzaktan fark eden garsonlardan biri, koştura koştura bana bir bardak su getiriyor. O sırada yanımda erkek sıfatıyla oturmakta olan şahsiyet ise; bütün bunlar olurken kılını bile kıpırdatmıyor. Ondan sonra da can havliyle "Sırtıma vursana be öküz!" dedim diye suçlu ben oluyorum. Kurban olduğum Rabb'im; sayıyla mı verirsin bunları bana?
   
 2. 18 Eylül 2011
  Konu Sahibi : acemiperi
 3. kestane_sekeri

  kestane_sekeri Popüler Üye Üye

  Katılım:
  6 Mayıs 2011
  Mesajlar:
  2.286
  Beğenildi:
  62
  Ödül Puanları:
  148
  sonuncusu çok güzelmiş:))