28.haftada bebek göbegimin altinda cok asagida??????

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yesim25 tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : yesim25
  1. yesim25

yesim25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar merhaba bu benim 3. hamileleigim ikincisinin 8 haftalikkken kalbi durdu birinci hamileligimde böyle bir sorun yasamadim.bu sefer bebek hic yukarlamadi hep göbegimin altinda ve sertlesmelerim oluyor sizce normal mi?benim gibi olan var mi?sertlesmelerim icin magnezyum aliyorum faydasini gördüm ama bebek büyüdükse asagida olmasi sorun yaratir mi?

2. 29 Mayıs 2010
  3. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    benımbebeğimde hep aşağıda 27. haftada döndü benım ve 36.haftadayz hala başaşağı ve bazen rahımde hıssedıyorum hareketlerını 27.haftadada böleydı nıe sakıncalı olsunkıCADIARZU erkek bebekmı acaba senın genelde erkek aşağıda olur derlerr:))

4. 29 Mayıs 2010
  5. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Benimde hep aşağıda duruyor canım. ama herhangi bir sorunum yok. 34. haftamdayım. sende korkma. normal yani.

6. 29 Mayıs 2010
  7. yesim25

yesim25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sagolun kizlar.ama benim kastettigim asagida olmasi cocugun pozisyonu degil durdugu yer.mesela yatinca göbek deligime kadarkarnim icine giriyor yani üst kismi bombos.ve buda bende acaba erken dogum riskimi diye düsündürüyor.bu haftalarda göbek deliginin üstünde olmasi gerektigini hatta rahmin kaburgaya ulasmasi gerektigini yaziyorlar.ayni benim gibimi sizinde karniniz.

8. 29 Mayıs 2010
  9. elif..timureren

elif..timureren Evliğim,Mutluyum iki de çocukluyum :) Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    yeşimcim bence hiç kafana takma.o okudukların mutlaka her hamile bayanın yaşaması gereken şeyler değil.erken doğum riski olması için akıntının,sancının ve bir çok belirtinin daha olması gerekiyor.bebişin o şekilde rahat demekki.ayrıca bende bebeğimi çok aşşağıda taşıyorum dik oturduğumda göbeğim bacaklarımın üstüne geliyor,sanki göbeğimi bacaklarımın üzerine koymuşum gibi.her insanın anatomisi farklıdır sen içini ferah tut emin ol bebişin orda çok rahattır annesi..ama için rahatlamıyorsa doktoruna danış derim ancak o zaman rahatlarsın bence....

10. 29 Mayıs 2010
  11. yesim25

yesim25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim cok sagol icimi rahatlattin burada benim gibi yasayan olmamis hic beni gören cok anormal gözüküyor karnin sanki doguracaksin gibi duruyorsun diyorlar herkeste böyle diyince bende haliyle korktum ama tesekkur cevabin icin

12. 29 Mayıs 2010
  13. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    zaten dışardan ınsanlar korkutmaktan başka bışe yapmazlar takma sen onları kafana benımde karnımın ustu hıç dolu dolu olmadı sadece tekmelerı yukarda uzanınca ustu boş benımde