28 haftalık hamişler

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve Baradiel tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Baradiel
  1. Baradiel

Baradiel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar bende 28h 3 günlük hamileyim hastane çantaı vs ne zman hazırlamaya başlıycaksınız..neler hissediosunuz ben çok korkuyorum sanırım normal dogum olcak gerçi son ana kadar degişio ama..en azından burda birbirmizi destekler nasıl hazırlıklar yapacagımzı konuşurz..

allah hapimize acısız dogumlar versin hepimizin bebegini saglıkla kucagına almayı nasip etisn inşallah (AMİN)

:CüvCüv: :KK46:

2. 20 Ağustos 2009
  3. dilmuh

dilmuh hosgeldin oglum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    amiiiiiiiiiiiiin.
    canım bende 29+2 günlük hamileyim.çantamı falan hazırlamadım henüz.hatta beşiği falan aldık ama kurmadık bile.gerçi ben biraz ağırdan alıyorum galiba

4. 20 Ağustos 2009
  5. itek

itek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende 26+4 günlük hamileyim canım
    inanır mısın hiç hazırlığımız yok daha bütün alacaklarımın planını yaptım eylülde başlayacağım inş.
    benim birde 1 yaşında oğlum var onda tecrübe kazandığım için ilk doğumumdaki gibi korkmuyorum

6. 20 Ağustos 2009
  7. Baradiel

Baradiel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya dogum yapanlar bana öle bir anlatıyorki bende bilmek istiyorum aslında gerçegi şimdi bana deseki çok kolay filan belkide hazırlıksız olcam baya acılı bir durummuş ben normal dogum düşünüyorum kızlar ama çok korkuyorum geçen hastaneye gittim 2 bayan sancı odasında nasıl çıglık atıyordu oda tuzu biberi oldu resmen:KK43: mafoldumben

bana ebem 15 ekimde hazırlamaya başla çantanı dedi ama baya bi alınıcak var ne olur olmaz die 30.haftada almaya başlıycam..,

agrılarınız ne durumda kızlar?

Selinkrtls bunu beğendi.
  8. 21 Ağustos 2009
  9. surem

surem biricik oğlum aras'ım.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 28+6 yım şuanda..ben normal doğum istiyorum umarım bi problem olmazsa..canım korkma hiç..ben aklıma getirmiyorum doğumu,milyonlarca kadın nasıl doğurmuş,birgün alt tarafı o sancıları yaşayacaksın sonrasında aklına bile gelmiyomuş herkes öyle söylüyo..
    çantamı hazırlamadım ama alışverişin bikısmını yaptım,beşiği ve yatak takımları kaldı..onları da 2 haftaya kadar tamamlamayı planlıyorum inşallah çünkü ağırlaşıyo insan,sen de başla tamamlamaya bence..
    sağlıkla doğuralım inşallah:)

10. 21 Ağustos 2009
  11. Baradiel

Baradiel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet bencede ben kendimi çok hantal hissediyorum şimdi böle 8 .ve 9.ay varda daha şimdiden yapıp kafam rahat bir şekilde oturmak istiyorum...evet korkmıycam zaten birkee yaşanıcak bişe birde saçma sapan şeyler giro aklıma y ölürsem filan die dogumda öyle bir tehlikem yok ama herşeyi düşünüyorum bebegim için en iisi neyse onu yapmaya hazırım allah hepmize yardım etsin bi anda dogralım inşallah bebeişlerimizi kucagımıza alalım:) az kaldı dimi ama

opuyorumnanaktan

12. 22 Ağustos 2009
  13. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bende 28+1 haftalık hamileyim bende normal doğum istiyorum ama bazen korku basıo içimi
    benden tavsiye arkadaşlar kimsenin doğum hikayesini dinlemeyin herkes bir hamilelik yaşamadığı gibi bir doğumda yaşamaz bazı insanlar varki özellikle korkutmak için bire bin katıyolar tıpki ilk gece gibi evlencek kızlara anlatılmadık hikaye bırakmazlar kabusa çevirirler sonra doğum içinde aynısını yaparlar ben artık dinlamiyorum kimseyi çünkü gerçekten psikolojimi bozuyorlar sadece sürekli dua edip Allahıma sığınıyorum

14. 22 Ağustos 2009
  15. Baradiel

Baradiel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet çok haklısın bu konuda evlenmeden öncedende baya gözümu korkutmuşlardı ama okadarda bişe yok..evet tek ıgınıp yardım isteyebilecegimiz allah allahımın izniyle kızlar dogrucaz bebeçlerimizi..

onu okdar çok merak ediyorumki yüzünü gözlerini kokusunu süper bir duygu anne olmak bence dünyanın en güzeli en güsel şeyi..allah hepmizin bebeklerini korusun..

:KK46: :Saruboceq:

16. 26 Ağustos 2009
  17. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım Allah hepimize sağlıkla bebişlere kavuşmayı nasip etsin naptınız kızlar hazırlıklar nasıl

18. 26 Ağustos 2009
  19. Baradiel

Baradiel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben daha başlayamadım odası bitti hemen hemen ama hastahane çantasını hazırlamya başlıycam eylülün sonuna dogru kızlar bu arada yzın hamli eolan 20 gün önce dogrurmuş dogrumu acaba günler uzun ya o yüzden?birde ben hurma yiyorum erken doguma filan neden olailir yazmış arkadaşlar bence bir zararı yok..bu arada ben pemezi çok tüketiyorum çok iyi geliyor hem benim için hemde bebegim için günde 2 kaşık yetiyor tavsiye ederim sen neler yaptın brcsrkn?

:CüvCüv: