28 Ocakta Bebeğim doğdu 29 Ocakta Anneanemi kaybettim

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

8 Şubat 2009
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    28 ocakta bebeğim doğdu 29 ocakta ananemi kaybettim....
    Bir yandan mutlu haber mutluluk gözyasları diğer yandan üzüntülü haber üzüntü gözyaşları....

Ananem benim canımdı herseyimde...uzun zamandır hastaydı sekerden dolayı vücudunda cıkan yaralar gecmedi kana karısmıstı3-4 aydır sürekli hastanelerdeydi...acı cekiyordu üzülüyorduk ama onun bir nefesi bile herseye bedeldi..28 ocakta dogum yaptım meleğime kavustum....29 ocakta hastaneden cıktım eve geldim herkes evde annemler falan sonra hastaneden tel geldi annemler abimler acil gittiler ama bana söylemediler kan aranıyormus dediler...ve benim 10 gündür haberim yoktu....herkes benden saklıyordu üzülürüm sütüm gider diye...anneme neden gelmiyorsun yanıma hani 40 gün kalıcaktın yanımda diyince hep geçiştirdi gripim gecsin gelicem diye....ben süpeleniyordum ama yinede konduramıyordum...bizi ananem büyütmüştü herseyimize kosmus yetişmişti...hastanede yatarken hep gider ziyaret ederdim bayramda tülbent v.s falan götürmüştüm parfümler sıkıp giydirdim...cok sevinmişti...hep dua ederdi bana allah bir avazda agrısız sancısız acısız kurtarsın seni diye hergün duasını aldım öylede oldu doğumum bütün hastane sasırmıstı bana ...hem suni sancı sancılar en yüksekte hemde tık yok bende gülüyom söylüyom.....2 ıkınmada bebeğimi aldım kucagıma..ananemin dualarıyla olduğuna inanıyorum tabiki büyük allahım bir avazda kurtardı beni...dün annemle babam geldi...ve gercegi söylediler...yıkıldım...bebeğimi düşünüyorum üzülmek aglamak istemiyorum ama ne care dayanamıyorum...hep birlikteydik ananemle..annemle kalırdı...hiç bişeyimizi eksik etmezdi ne istesek alı yapardı...bende ona hersey alırdım...cok sevinir mutlu olurdu.....ama artık yok...nasıl dayanacagım bilmiyorum...bebeğimi bile göremedi ben 4 yıllık evliyim kızardı bana neden bebek yapmıyon yap bir tane sevelim görelim derdi...kızardıda kısırmısın sen niye yapmıyon..en sonunda karar verdim....ananemde görsün istedim hep bebeğimi...hamile kaldıgımı eşimle ilk ona haber verdik cok sevindi hep isimler düşünüyordu kzıma..her karnım büyüsünde göbeğimi acıp gösterdim göbek atardım..gülerdi..kapat karnını üşüycek yavrucak derdi...her muayneye gidisimde ultrason resimlerini gösterirdim ne olur ne olmaz diye allahtan 4d ultrasonduda belli oluyordu bebişimizin yüzü....düne kadar bilmiyordum eşime diyordum ki kızımızın resimlerini fotoğrafcıda cıkarda (ananem hastanede yogum bakımdaydı ) iyi olursa hemen resimleri gösteririz diyordum...eşimde dün söylüyor içim gidiyordu sen öyle diyince diyor...göremedi işte kızımı görmek sevmek nasip olmadı...bana dogum günümde terlik almıstı 10 gündür ayagımdan cıkarmıyorum eşim baska sıcak tutan terliklerim var getiriyo giymiyorum bunları ananem aldı cıkarmam diyorum aksamları öpüp öyle yatıyorum terlikleri...offfffffff ya offff....allah rahmet eylesin nur içinde yatsın...annemlerin bana söyledikleri günün gecesi rüyamda gördüm...elini öpüyorum bayramın mübarek olsun diyorum saol seninde diyor..öpüyor beni...yüzü kırmızı nurlu kilo almıs diyorum ki iyileşmişsin bişeyin kalmamıs kilo almısın diyorum seviniyorum..sabah kalktım eşime anlattım hiç bişey demedi...sonra annemler geldi ve acı haberi öğrendim...doguma gitmeden 3 gün önce en son gördüm evdeydi agırdı yüzü li ayagı şişmişti sapsarı olmustu...muz falan yedirdim...dedimki bidaha gelemem belki 40 gün dogum yaarsam hakkını helal et dedim helal olsun dedi...ertesi gün hastaneye yatırılar zaten...

Allahım sen mekanını cennet eyle..allah rahmet eylesin...nur içinde yatsın güzel ananem....
    Kızlar bi fatiha okurmusunuz annemin ruhuna gitsin...
    Cok kötüyüm hemde cok...nasıl dayanıcam bilmiyorum bu acıya...tamam acı cekiyordu ama yinede insan böyle olmasını istemiyor bir nefesi bile yetedi bize...yeterdi yeterdi ama böyle olmasaydı...

2. 8 Şubat 2009
  3. MeleklerKorusun

MeleklerKorusun Yorgun Savaşçı Pro Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    :teselli:CANIM BAŞIN SAĞOLSUN:teselli:
    ÖLÜMDE YAŞAMDA BİZ İNSANLAR İÇİN

MEKANI CENNETOLSUN ANANENİN:Saruboceq:

4. 8 Şubat 2009
  5. etkin

etkin Guru Üye

Beğenildi:
    1.044
    Ödül Puanları:
    323
    Böyle durumlarda insan ne diyeceğini bilemiyor canım.
    bebeğini Allah analı babalı büyütsün nazarlardan saklasın
    aneneciğinin de mekanı cennet olsun nur içinde yatsın.

6. 8 Şubat 2009
  7. Izmir Guzeli

Izmir Guzeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Cok üzüldüm...:çok üzgünüm:
    Allah anneannenizin mekanini cennet eylesin, yüce rabbim günahlarini affetsin...
    Bebeginizle uzun, saglikli mutlu mesut bir ömür gecirirsiniz insallah...
    Allah anali babali büyütsün, tüm ailenizede sabir versin..:Saruboceq:

8. 8 Şubat 2009
  9. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım ınan cook uzuldum ne dicegimi inan bilmiyorum..
    bunun nasıl bir teselliisi olur onuda bilmiyorum ALLAH rahmet eglesin nur içinde yatsın mekanı cennet olsun inşallah :Saruboceq:
    bu arada kzıınıda saglıklı bı sekılde kucagna almana cok sevındım allah onu sana bagıslasın cnm
    basın saolsun :teselli:

10. 8 Şubat 2009
  11. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım benım cok uzuldum allah rahmet etsın mekanı cennet olsun ınsallah senağlama

12. 8 Şubat 2009
  13. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Ah kıyamam yaaa
    senağlama İnan insan böylesine bir ikilemde kalır..
    Rabbim anneannenin mekanını cennet eylesin inşallah
    Bebişinide Allah uzun ömürler versin canım benim:Saruboceq:
    Bir yanda ölüm acısını yaşadın,bir yandan anne olmanın sevincini tattın ama biraz buruk!!
    Hayat böyle işte birtanem,insanlar doğar,yaşar ve ölürler..
    Ama bunu sen aynı anda yaşamışsın ne diyelim taktiri İlahi Cenabı Rabbim sana büyük sabırlar versin..

14. 8 Şubat 2009
  15. SENACE

SENACE Guest

BAŞIN SAĞOLSUN.
    ALAH KABİR AZABI ÇEKTİRMESİN.
    BENDE 1 TEMMUZDA DOĞUM YAPTIM.
    16 TEMMUZDA BABAANNEM TÜM GÜN BEBEĞİME BAKTI, AKŞAM EVİNE GİTTİ.
    GÜLE OYNAYA.
    KIZIMIN RESİMLERİNİ ALDI YANINA, ÖZLÜYORUM HEP GELEMİYORUM BUNLARA BAKARIM DEDİ.
    AKŞAM BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ.
    YOĞUN BAKIMDA KALDI ve 23 TEMMUZDA HAKK ın RAHMETİNE KAVUŞTU.
    ÇOK ACI ÇOK DAYANILMAZ, HALEN ACISI İÇİMDE ONUNLA BÜYÜMÜŞTÜM.
    ONA SARILMIŞTIM HER ZAMAN.

NEYSE ÜZMEYEYİM SENİDE.

TEKRAR BAŞIN SAĞOLSUN.

16. 8 Şubat 2009
  17. capriss

capriss Guest

hem sevinç hem üzüntü ne zorr
    önce bebeğin hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün
    Annanen çok şanslı senin gibi bir torunu olduğu için bak fatihalar okuttun ona ölünce hayır kapısı kapanmaz bilirsin belki evlatları onun için ne yapar ne hayr yaparsa akar ona rahatlar sende yaptıkça rahatlarsın anneannelerin yeri ayrıdır herzaman annem dün annanen telefonda artık iyice kötüledim iyi deilim kızım çok yaşlandım demiş annem anlatırken benden daha çetin duruyodu ama gözyaşlarımı tutamadım kıyamadım ona seni anlıyorum Allah taksiratını affetsin mekanı cennet olsun sanada sabırlar diliyorum..

18. 8 Şubat 2009
  19. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebegını Allah analı babalı buyutsun
    yazdıklarını okuyunca ıcımdekılerı anlatamam bır anane duskunu olarak
    bızımde tek aıle buyugumuz ananemdır ve benım canımdır hepımız cok sever ve uzerıne tıtrerız
    bızde ananemı kaybetme korkusu yasadık senelerce
    benım ananemde rahım kanserıydı ve o tedavıler suresınce olduk olduk bıttık resmen
    anlattıgın hastanedekı durumlarını cok ıyı anlıyorum canım
    ama cok sukur kı ananem atlattı hastalıgı
    evlenmeyı dusunmuyordum ama nolur nolmaz ananem gorsun dedım evlendım
    cocugu hemen yapmıyım evlılıgım bır otursun derdım
    ama yıne nolur nolmaz ananem bebegıme gorsun dedım
    hemen cocugumda oldu
    o hamılelıgım boyunca dua ettım hem bebegım saglıklı olsun hemde ananem gorsun dıye
    cok sukur bınlerce sukur kı ananem benım herseyımı gordu
    Allah rahmet eylesın canım
    mekanı cennet olsun