28 yama geldim hla annemle anlaamyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve 27.01 tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : 27.01
  1. 27.01

27.01 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.897
    Ödül Puanları:
    148
    28 yasındayım,evlıyım,2yasında bır kız cocugum var allahıma cok sukur.. 3 senelık evlıyım hala annem yemegıme temızlıgıme gyımıme evımın gderıne karısmaya yer arar.. hıc bı zaman takdır edılmedım, övülmedım, yaptıgım hıc bıseyı begenmedı.. hedıye aldım ucuz dedı, tesekkur aldım taktır neden almadın dedı, myo okudum fakulte dedı. tamam ıyıylıgımız ıcın ama sevgı nerde.. lıseye kadar dayak yedım.. halada laflarıyla döver. hıc dusunmes kızım uzulurmu acı cekermı el oglunda nereye kadar oglan dayanacak bana dıye.. ve esım askere gdecek 1ay sonra.. az once aradı daha evıme gelmıcenı tlf acmayacagını soyledı ne yapayım ben nee:sinifsinif:
    konusmayı dene demeyın mılyonlarca kez konustum. hatta ünv. deyken benı dovdu ve o yasta dayak yemek zoruma gttı. ona zarar vermemek ııcn duvara vurdum elımde 4 yerınden kırık olustu:çok üzgünüm:
    off babbamla aramın ıı olmasını kıskandı daha ne yapayım bılmıyorumkıı:sm_confused:

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ocak 2011
  2. 22 Ekim 2009
  3. Elis

Elis Guest

cok uzucu bi durum,bu yasta senin buyudugunu kabul edememis olmasi,,
    annen ile baban ayrilar anladigim kadariyla,evet bencede cekemiyodur,babana olan nefretini senden cikariyo olabilir,konusmussun olmamis,en iyisi kes alakayi,gorusme bidaha,bak o zaman yanlislarini hatalarini anlar,,,psikolojik sorunlari oldugunu saniyorum,hicbi saglikli anne ,evladina bu sekilde davranmaz,heleki bu yasta,,,,:1hug:

4. 22 Ekim 2009
  5. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Değişik bir anne profili..
    Konuşmanda fayda etmediyse,biraz serin ol diyorum..
    Belki yokluğunu hissederek hatasını anlar..

6. 22 Ekim 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.571
    Ödül Puanları:
    363
    Çok üzüldüm..
    Bence daha az görüşün..
    Böylece hem size kötü bir şeyler demez hem de sizin moraliniz bozulmaz..:nazar:

8. 22 Ekim 2009
  9. buzdevri

buzdevri **** Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Var bu şekilde davranan bayanlar...
    Malesef koymaktan başka çare yok....
    Birşeyleri bahne edip çok çok az görüşmeyi deneyin,
    özelinizi anlatmayın derim ben...

10. 22 Ekim 2009
  11. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Benim annem de annesiyle anlaşamaz pek. Mesafe koydu arasına yıllar sonra şimdi kafası rahat. Sen de mesafe koy. Dayanamaz o zaman

12. 22 Ekim 2009
  13. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Bir anne evladı için hep iyisini hep doğrusunu düşünür.. Ama istisna durumlarda söz konusu görüldüğü gibi. Bence annenizin kişisel sorunları var. Kendi promlemlerini içinde çözümleyemediği için etrafına bu şekilde davranıyor olabilir. Siz onun evladısınız. Üstünüze titremesi gerekirken sizi incitecek aşağılayacak davranışlarda bulunması normal değil. Bence annenizle oturup sakince konuşma zamanınız gelmişte geçiyor. Artık evli olduğunuzu büyüdüğünüzü sizinde bir evladınız olduğunu ve bu şekilde davranışlarının sizi derinden yaraladığını anlatmalısınız. Eğer düzelmezse aranızdaki bağa bir mesafe getireceğinizi söyleyin. Belki o zaman hatasının farkına varır ve düzelmek için çaba sarfeder...

14. 22 Ekim 2009
  15. anneniz bile olsa size böyle davranmaya hakkı yok. koskoca kızına şiddet uygulayabilen biri ne yazıkki psikolojik sorunlar yaşıyor olmalı. babanızla iletişimizi kıskanması inanılmaz. bence mesafe koyun. evet anneniz çok üzülüyorsunuz ama bişeylerin farkına varması için bu mesafe gerekli gibi görünüyor..

16. 22 Ekim 2009
  17. jade

jade Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Hiçbir anne evladına böyle davranmaz ..Birşeylerden hırsını alamamış ve anca gücü size yetiyor...
    Başka sorunları var bence öyle davranmak istemiyordur oda...
    Yazık çok üzüldüm...
    Psikolojik destek falan görse...
    Anne bu sonuçta atsan atılmaz satsan satılmaz...

18. 22 Ekim 2009
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Birebir annenizle kouştunuz mu,
    neden bu şekilde davranıyor size?
    acaba menapoz falan mı...
    yani cidden normal değil...