29 haftalığım ve lekelenme

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve gingerr tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : gingerr
  1. gingerr

gingerr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar, biraz önce tuvalete gittiğimde tel şehriye boyunda bir kanama , lekelenme olmuş iç çamaşırımda . normal bir durum mu? korkuyorum.

2. 3 Kasım 2010
  3. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    normal değil canım erken doğum olabilir ihmal etme doktorunu hemn ara
    benım 26.haftada baslamıstı lekelenmelerım ilaçlarla 40 ı devirdim ...

4. 3 Kasım 2010
  5. boncuk10

boncuk10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    canım daha geçen hafta bi arkadaşım tam 29. haftasında 3 gun lekelenme problemı yaşadı.3 gün sürdü ama normaldir diye doktora gitmedi.bel ağrıları da eklenınce ısrarlarımız sonucu doktora gitti ki açıklık olmuş bile 2 cm.
    3 gün hastanede kaldı ilaçlarla geciktirmeye çalıştılar ama herşeye rağmen 3. gün 4 cm açılma oldu ve doktoru yapıcak bişey yok artık doğum olucak dedi.
    doğumu oldu ama maalesef bebeğini kaybetti o gün sadece 2 dk yaşamış...
    tabii senın de aynı şeyi yaşayacağın anlamına gelmiyor ama doktoruna bi git sor hemen eğer arkadaşım vaktinde gitseydi doktora belki de şu an bebeği hayatta olabilirdi.sen de aynı şeyleri yaşama diye yazdm,sakın korkma belki de normaldir gerçekten ama yaz burraya olur mu?

6. 4 Kasım 2010
  7. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Kanama bir nokta kadar bile olsa mutlaka doktora haber verilmeli.Benim detaylı ultrasonda plasentanın rahim ağzını kapadığı görüldü.Doktor kanama yapabilir dedi.Çok şükür bugüne kadar bi sorun yaşamadım.Belki öyle bişeydir ya da arkadaşın da dediği gibi açılma vardır belki de hiç önemli bişey değildir.Mutlaka doktorunu ara hatta bence gitmen en doğrusu.

8. 4 Kasım 2010
  9. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslarin söyledigi seyden baska iltihap vs de olabilir, kisaca evde bekleme hemen git bi hastaneye, gecmis olsun

10. 4 Kasım 2010
  11. gelincik204

gelincik204 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kanama ihmale gelmicek bişey hemen doktora gitmen gerek erken doğum riskin olabilir benim doktorumda söyledi kanamamın olabileceğini plesanta rahim duvarındaymış o yüzden ihmal etme bence....

12. 4 Kasım 2010
  13. ece78

ece78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benimde önceki gebeliğimde 29.haftamda kanamam olmuştu.çok korktuk ,hemen dr u aradık.hemen gelin dedi.giitğimizde cadı kızımın tekmelerinden rahimden biraz kan geldiğini öğrendik.ama önemli değilmiş.doğum kanalına fln girmemişti yukarıdaydı.inşallah seninki de böyle bişidir.ama sakın ihmal etme.sonra zamanında sezaryanla doğdu

14. 5 Kasım 2010
  15. gingerr

gingerr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    doktora sordum devam etmiyorsa bir sorun yoktur dedi. neyse ki bir daha olmadı.