29 mayıs tdv hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve tubilay tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : tubilay
  1. tubilay

tubilay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadalşar 1.5 ay önce vatan caddesindeki 29 Mayıs hastanesinde doğum yaptım.Doktorumun adı Mine Hatiboğlu şiddetle tavsiye ediyorum..Ben hamileliğine kilolu başlamış ve doğal olarak kilolu bitirmiş biri olarak sezaryenim gayet güzeldi çünkü benim bundan dolayı endişelerim vardı ya dikişlerim tutmazsa yada ne bileyim narkkozdan geç ayılırsam gibi.Ama ben ben daha ameliyathanedeyeken ayıldım.Minnoşumu ilk ben gördüm Ve eve gidince hiç yatmadım diyebilirim illaki biraz sancı oluyor ama öyle insanların anlattığı gibi kabus bir şey değilmiş ..Sezaryen olmuş gibi değildim.Ayrıca Mine hanım çok sıcak hoşsohbet bir doktor enerjisi çok iyi ben bi görüşün derim.Çünkü bende hamileliğimin 35. haftasında başladım ona iyiki de ona karar vermişim..Doğum fiyatları şöyle ssk ile normal 850 sezaryen 1280

2. 19 Ağustos 2009
  3. zeh

zeh Aşkımın bahar tomurcuğu.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok sağol tubilay var ya unları okuyunca içim rahatladı bende şimdi mine hanımdan randevu alıp almamakta kararsızdım. ama bizim sağlık güvencemiz yok muayne ücretleri nekadar acaba.

4. 16 Mart 2010
  5. offistanbul

offistanbul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mine hanıma bende gittim.hamile olduğumu başka bir hastanede yaptırdığım kan testi ile öğrendim.doğum süreci boyunca belli bir hastanede ve belli bir doktor ile doğumumu gerçekleştirmek amacı ile araştırma içersine girdim.mine hanımı bende duymuştum.muayene için randevu aldım.ilk karşılama her ne kadar iyi olmuş olsa bile muayene esnasında gelişen sohbetlerede işin rengini dha iyi anlıyorsunuz.benden idrar tahlili istedi.haklı olarak bu tahlil sebebini sordum.''herşeyi hastalararımıza açıklamak zorunda değiliz'' şeklinde sgk kurum doktorlarınınkine benzer tabirle soruma cevap verdi.mine hanim doğum süreci içersinde isteyeceğiniz tetkikleri ben devlet hastanelerinde yaptırsam sonuçlarını size getirsem değerlendirirmisiniz diye sorduğumda.ben bütün tetkiklerimi bu hastaneden isterim dedi.sizce iyi bir hekim tetkik sonucunun hangi hastaneden olduğu üzerinde dururumu yoksa bulunduğu hastanedenin ticari kaygısı içersinde mi hareket eder.mine hanım konusunda isterdiğim ki iyi dileklerle bir şeyler yazayım ama tercih konusunda benimde yaşadığım bu hadiseleri aktarmak gerektiğini düşündüm.

6. 9 Kasım 2011
  7. melkem

melkem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    aynı dr yanı mine hanıma bende gidiyorum ve cok memnunum arkadaşimi göturuyorum ona ve tahlıllerımızı dişarda yaptırıyoruz devlette h

ic bır sorunda yaşamadık
    mine hanımla arkadaşinız gıbi sohbet edebılıyorsunuz
    şiddetle tavsiye edıyorum

8. 21 Ekim 2012
  9. badenurca

badenurca Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    şahsen bende onun hastasıyım.ama pek memnun kaldığımı söyleyemiyeceğim.uzak bir şehirden ona gidip geliyordum doktor hanım teşhisi mükemmel koyup tedaviye başlıyor ama hasta herhangi bir problemle karşılaştıgı zaman doktor hanıma yoğunluğu nedeniyle ulaşmak çok güc.o yüzden ben pek memnun kalmadım.şimdiki doktorumla daha iyi irtibat kurabiliyor hehangi br problemde ona daha rahat uşabiliyorum.

Son düzenleme: 21 Ekim 2012
  10. 21 Ekim 2012
  11. badenurca

badenurca Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    tabi bu benim şahsi görüşümdür ama yinede baktığımda memnun olan hastaları var bunların içinde kendi akrabalarımda dahil .o yüzden bu tammiyle kendi fikrimdir.mine hanımada doktorluk hayatında başarılarının devamını dilerim.saygılar sunarım