29 Mays Hastanesi Hale Aktne giden var m?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve freedaisy tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : freedaisy
  1. freedaisy

freedaisy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    3 aylık gebeyim, özel çapadaki altay kartala gidiyordum ama bana hiç güven vermedi. adam iletişim konusunda pek ii değil. şimdi 29 mayıstaki hale hanımdan randevu aldım aranızda giden memnun olan ya da olmayan var mI??

2. 11 Haziran 2009
  3. freedaisy

freedaisy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    kimse cevap yazmamış ama ben kendi kendime cevap yazayım. çünkü ben bugün hale aktüne gittim ve çook memnun kaldım. altay kartaldan sonra çok samimi,ilgili ve bilgiliydi. gitmek isterseniz tavsiye ederim.

4. 12 Haziran 2009
  5. ayshe85

ayshe85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm cnm.benn ılk kızımda 2 ay altay beye gıttım bende memnun kalmadım.son 7 ayda aysegul tecere gıttım cok memnun kaldım dogumumuda o yaptırdı.kızım su anda 3 yasında ve ben 2.bebegıme hamıleyım.aysegul hanım özel çapadan ayrılmış malesef.29 mayıs hastanesıne gıtmek ıstıyorum çünkü ewime çok yakın.benım için çok ii olacak.paylaşım için saol cnm.bende hale hanımdan randevu alıp almama konusunda tereddutluydum.tesekkurler

6. 31 Temmuz 2009
  7. merries

merries herşey çok güzel olacak Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hale hanıma gittim bende.ilgili bir doktor.biz hiç problem yaşamadık.ben doğum yaptım gerçi.normal diye başladık sezeryana döndü.2 gün yattım.sürekli kontrol altındasın.doktor ilgili bir doktor.hastanede çok temiz ve kalabalık değil.ben memnun kaldım açıkcası.şimdi oğlumu da kontrollere aynı hastaneye götürüyorum.

8. 28 Ağustos 2009
  9. ayshe85

ayshe85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewet kızlar bende hale aktune gıdıyorum artık2 kere gıttımçok menun kaldım ve buyuk ıhtımallae dogumumuda orda yaıcam.MERRIES arkadasım neden normal dıye basladında sonradan sezeryana dondun merak ettımde:)))

10. 9 Şubat 2010
  11. esmagngr

esmagngr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    2006 Eylül'de bütün muayenelerimi ve doğumumu Özel Çapa da Ayşegül Tecer'de yapmıştım ve çok memnun kalmıştım. Şimdi 6 haftalık gebeyim ve tekrar ona gitmek istiyordum ki, ayrıldığını duydum. Kendisi nerede, hangi hastanede bilgisi olan var mı?