29 unda malatyadayım

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve skyeed tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Eylül 2010
    Konu Sahibi : skyeed
  1. skyeed

skyeed Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bayadır nete giremiyorum yeni tasındıgım evde net yok annemden girebiliyorum anca.haftaya gidiyorum cok heyecanlı ve sabırsızım..hiç bişe okuyamadım son haberlerinizden.az zamanım var nette gecircek.bi daha 4 gün sonra girebilcem.bana sans dileyin bol bol..
    bu arada yanlız gidiyorum malatya'ya hala birini bulamadım ne olcak son durum bilmiyorum tabi.öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan

2. 24 Eylül 2010
  3. ada_86

ada_86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım Benim haydi HAYIRLISI ile git,HAYIRLISAIYLA dön.Demek çok az kaldı.Heyecanın talı heycan olsun,korkulacaküpanik yapılacak hiçbişe yok.Bana dselerki gel burnunda şurayı düzelteceğiz,ameliyat için korkmam,vaktim varsa,müsaitsem seve seve giderim Malatya'ya.Malatya benim için çok ayrı bi yer çünkü.Çok sevdim orayı ve hastaneyİ.Doktorumuz zaten Mükemmel ötesi.İnan mutlu mutlu git oraya,yalnız keşke yanında biri olsa çok daha iyi olur;çünkü refakatçiye ihtiyacın olabilir kolay bi ameliyat olmaısna rağmen.Allah işlerini rast getirsin Canım.Herşey güzl olacak bu ameliyatı olduktan sonra inşllh.Dua etömeyi ihmal etme,rahatlarsın.Ben senin için dua edicem.
    Çok öptüm.Kendine çok iyi bak Canım.

4. 24 Eylül 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm hadi şimdidden geçmiş olsun adanın dedigi gibi keşke yanında biri olsaydıııı..neyseee eger kimse olmassa tek kişilik odada kalma büyük odada kalki diger hastaların refagatçileri sana yardım etsin:KK66:güzel haberlerini bekliyorus:)

6. 24 Eylül 2010
  7. perna

perna Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de nem'e katılıyorum canım, tek kişilik odada kalma ki, birileri sana buz falan getirir en azından. ilk gece çok önemli çünkü buz uygulaması. şimdiden geçmiş olsun canım..

8. 24 Eylül 2010
  9. skyeed

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet kızlar yanımda biri gelmez ise tek kişilik odada kalmam.anneme bebeğimi bırakcam bütün arkadaşlarımda calısıyor kimseye teklif edemiyorum bu sebepten bakalım ne olcak hepinize cok tesekkür ederim.
    adacım senin fotolarını görmedim cok görmek istiyorum nasıl oldu burnun.bide ameliyatın ertesi günü otobüse binip istanbula dönmem gerekli dönebilir miyim ne durumda olurum dersiniz ? bebişimden 2 saat ayrı kalamıyorum nasıl dayncam bilmiyorum.

10. 24 Eylül 2010
  11. perna

perna Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    keşke imkanın olsa da en azından 3-5 gün kalabilsen malatyada canım yaa, ertesi gün baya bi baş dönmesi vardı bende ama belki de bünyemle alakalıdır, narkozu çok zor atmıştım çünkü ben, 4. gün ve 7. gün kontrollerini nasıl yapıcaksın peki, tekrar mı geliceksin? malatya da yaşasaydım gerçekten gelir kalırdım o gece yanında canım yaa :KK43:

12. 24 Eylül 2010
  13. moonshine76

moonshine76 sabirsiz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yolunu acik etsin insallah, her isin rast gitsin Ada gibi, kimbilir Allah bir refakatci bile gönderir, göndermese bile yardimlari seninle olsun. Bebisinden ayri kalma düsüncesi benide zorluyor anliyorum seni. Öp onu benim icin :)

14. 24 Eylül 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm ertesi gün keisnlikle dönemessinnn biyerde bayılabilirsinnn başın acaip dönerrr narkozun etkisi geçmemiş oluyorrrr...riske atma 3 gün hastahanede kall doktora rica et:)

16. 24 Eylül 2010
  17. helen90

helen90 Sureti kalbimde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    doktora rica etsen uzaktan geldiğini söylesen anlayış gösteriyor bence de gitme baş dönmesi çok oluyor biz ailece gitmiştik:)

18. 24 Eylül 2010
  19. skyeed

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ya hiç düşünmemiştim böyle narkoz etkisi falan mecburen kalcam demek..hepinize cok tesekkür ederim benim için sans dileyin ki iyi gecsin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.