29 yaşında 2.denemeye başlycm.

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve enka00 tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

17 Mart 2010
    Konu Sahibi : enka00
  1. enka00

enka00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba doktor bey.ben 29 yaşındayım sağ kanalım tıkalı.1 aşılama ve kasım 2009 1 mikroenjeksiyon denedım.sonuç negatıf.10 yumurtadan sadece 3tanesı kalıtelıydi hepsı transfer edıldı.ama sonuç negatif.bu ay tekrar tedavıye başladım.iğneleri vuruyorum.birde yenı çıkan yasaya göre tek embrıyo transferı olucağını duyduk.moralımız bozuldu.sizce şansımız ne olabilir.tek embrıyo tutabılırmı.yumurta kalıtesını artıracak ve tutunmasını sağlıyacak bir yontem varmı.teşekkr ederim.

2. 17 Mart 2010
    Konu Sahibi : enka00
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalr oncelikle kolay gelsin sansiniz bol olsun, evet yumurta kalitesini artiracak ve tutunmayi sagliyacak cesitli yontemler var fakat oncelikle sebebi bilmeden sonuca gidebilmek mumkun degil oncelikle bunlarin halledilmesi gerekiyor sizin tedaviniz zaten baslamis suanda acil olarak yapilabilecek seyler kisitli. tek embryo transferinden korkmaniza gerek yok. eger kaliteli saglam bir embryo olusursa bunlada gebelik rahatlikla elde edilebilir bunlar da birtakim faktorlere baglidir ornegin laboratuar sartlari rahminizin uygunlugunun tesbiti gibi sevgiler