2defa biyokimyasal düsük

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ukba tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ukba
  1. ukba

ukba Guest

arkadaşlar ben 2mikro 1defa dondurulmuş embrıyo denedim ilk kimyasal sonraki mikro negatif sonrada dondurulmuş gene kimyasal düşükle sonlandı sizinde böyle birşey başiniza geldimi nasıl bir tedavi uyguladı dok geldiyse ne olur yarımcı olun birde dok kimdi sonuç sonra nasıl oldu ne olur ayrıntılı bir şekilde yardım edina.s.

2. 3 Şubat 2009
  3. ukba

ukba Guest

kimse yokmu ya benim gibi ne olur yardım edin peki kimseden duydunuzmu hiç

4. 3 Şubat 2009
  5. pembemavi

pembemavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ukba, ben bir defa yaşadım bunu. kimyasal gebelik eğer tekrarlıyorsa doktor kromozom testi isteyebilir. çünkü kromozomlarda anomali varsa gebelik başlar ama hemen başında sona erer. kromozom testinde hakikaten bir sorun tespit edilirse o zaman transfer öncesi genetik tanı (pgt ) yapılır ve sadece sağlıklı embryolar yerleştirilir. ama senin durumunla ilgili en doğru kararı doktor verir. ne tür bir araştırma yapılacağını yani.

bunun dışında kromozom testinde kötü sonuç çıkmasa bile sebebi bilinmeyen kimyasal gebelikler yineleyebiliyor. ama bu bir kez daha aynı şeyi yaşayacaksın anlamına gelmiyor. okuduğum bazı sayfalarda da başlayan tüm gebeliklerin %50-60 ının kimyasal gebelikle sonuçlandığını ama bizimki gibi adet gecikmeden önce test yapılmadığı için bu kimyasal gebeliklerden büyük çoğunluğunun farkına bile varılmadığı söyleniyor...

canını sıkma, moralini yüksek tut.

6. 3 Şubat 2009
  7. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende 2 kez biokimyasal gebelik yasadım.4 kez mikroenjeksiyon tedavisi bir kezde dondurulmus embrio transferi gerçekleşti.suan dondurulmuslarımla tekrar start verdim.hayırlısıyla yakında transferim var inşallah:Saruboceq:

8. 3 Şubat 2009
  9. ukba

ukba Guest

pembemavi ve obiss teşekkür ederim verdiginiz bikgiler için orbiss RABBİN BU SEFER YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜR İNŞ. CANIM

10. 4 Şubat 2009
  11. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım.İnşallah bebeklerimizi kucağımıza alacağımız gün gelmiştir artık.kaydirigubbakcemile5