2li tarama yaptıran var mı?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 17 Nisan 2008 başlatılmıştır.

17 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

dün doktordaydım bebişi gördük.yavrum kocaman olmuş geli.11+4
    dün ensesini ölçtü.0.10 cm.kan testide istedi.2li tarama testini yapıcak... 3 gün bakliycekmişim.hiç testi yaptıran var mı?

2. 17 Nisan 2008
  3. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    İrem ne güzel büyümüş bebişin. Ama sanırım bizimkiler seninkinden daha küçük. Genellikle kızlar 8 ve 9. haftalarda (benim bildiklerim) o yüzden bizim ikili teste için biraz daha vaktimiz var

4. 17 Nisan 2008
  5. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Her hamileye yapılıyor bu test cnm........

6. 17 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

eeet ben size göre 2 hafta daha erken gittiğimi biliorum.benim doğum 4 kasım gözüküoo..
    ben yazarım size neler olduğunu!! dr. ense kalınlığını ölçtü ama kan sonucuyla açıklama yapıcak...merak işte güselim...ama görünce inanamadım gerçekten bi anda büyümüş!!
    bu arada o bebişleri nasıl çizdirdiniz öle alta ben bi türlü çözemedim....

8. 18 Nisan 2008
  9. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    http://tickers.baby-gaga.com/p/dev308pr___.png

bu da senin bebişinin cetveli canım hayırlı olsun bu arada sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

10. 18 Nisan 2008
  11. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Iremcigim Selam,
    İkili test 12. Haftada ki gebelere yapiliyor. Ense kalınlıgı bas popo mesafesinin yanında kimyasal verilerin olması ile doktor Allah korusun bebeklerdeki anomalilere isaret edebiliyor.

Ankara Duzen Laboratuvarı 75 YTL'lik bir ucretle yapıyor canım. İkiz hamileliklerde yapılmadıgı için ben yaptırmayacagım ama ofiste benden 1 ay ilerde olan bir hamile arkadasım var, ondan biliyorum.
    Umarım hersey yolunda gider. Hee bir de, 3 gunde cıkar dedi Duzen ama biz ertesi gun sonucları ogrendik. Haberin olsun :)
    Sevgiler

12. 18 Nisan 2008
  13. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    30 Nisanda randevum inşallah o zaman bende yaptırırım.

14. 19 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

--------------------------------------------------------------------------------

Iremcigim Selam,
    İkili test 12. Haftada ki gebelere yapiliyor. Ense kalınlıgı bas popo mesafesinin yanında kimyasal verilerin olması ile doktor Allah korusun bebeklerdeki anomalilere isaret edebiliyor.

Ankara Duzen Laboratuvarı 75 YTL'lik bir ucretle yapıyor canım. İkiz hamileliklerde yapılmadıgı için ben yaptırmayacagım ama ofiste benden 1 ay ilerde olan bir hamile arkadasım var, ondan biliyorum.
    Umarım hersey yolunda gider. Hee bir de, 3 gunde cıkar dedi Duzen ama biz ertesi gun sonucları ogrendik. Haberin olsun :)
    Sevgiler
    teşekkürler canım...
    bende ank.yaşıorum.ben gazi ünv.hastesine gidiorum benim dr.orda.sevkimle gittim teste hiç bir ücret öemeden dr.yaptı..yarın sonucu alacaz...

16. 19 Nisan 2008
  17. EU1

EU1 Guest

darkinlife: görünce inanamıycaksın..ben çoook şaşırdım kocaman bi çoçuk olmuş...eli ayağı oynuoo.seninde sağlıklı sonuçlarını beklioruz....

18. 19 Nisan 2008
  19. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ya canım benim ne güzel :) :nazar:Bende heyecanla bekliyorum.Ben geçen gittiğimde hayal meyal gördüm kollarını zaten. Çok tatlı geldi.Minicik bişey.

Benimde 10 günüm kaldı görmeye.