2veya daha fazla düşük yapıp hamile kalmak isteyenler..

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve butterfly23 tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : butterfly23
  1. butterfly23

butterfly23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm herkese 1den fazla düşük yapan bayanlar lütfen buraya yaşadıklarımızı paylaşalım..

2. 25 Nisan 2009
  3. hamet6774

hamet6774 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rekor bende

4. 26 Nisan 2009
  5. butterfly23

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    rekormu geçmış olsun arkadaşım bende 2kez düşük yaptım ılkı kürtaj oldu malesef 2.kendılıgınden düştü...

6. 26 Nisan 2009
  7. nhilal

nhilal Guest

8 haftalık 2 düşük,34 haftalık ölü doğumla kızımı kaybettim.bu düşükten çooook daha zor.

8. 26 Nisan 2009
  9. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ooo lutfen ben rekor bende ben malesf 4 dusuk yaptım rabbım bıdaha yasatmasın sımdı hamıle kalamaya korkuyorum bu adetımde ılgınc seyler yasadım zaten normalde adetlerım 7 gun suerken bu ay 4 gun surdu ardından asırı bel agrım ve kasuk agrım basladı tahlıl yaptırdık pazertesı alıcam bakalım rabbım hayırlısını ve saglıklısını nasıp etsın bızlere.....

10. 26 Nisan 2009
  11. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    Merhaba arkadaşlar.üzülerek okudum mesajlarınızı inşallah yaşadıklarımız düşükler ölümler son olur.tekrar hamile kaldığımızda korkmadan sıkıntısız bizde sağlıklı bir hamilelik yaşarız.bende 36 haftalık sağlıklı bir doğumla ikizlerimi dünyayay getirdim ama ne olduğunu anlamadan birer birer rabbim evlatlarımı elimden aldı.sonra 1 kimyasal gebelik,1de 5.5 haftalık ikizlerimi kaybettim.ama (nhilal) arkadaşımın dediği gibi dünyaya gelipde kaybettiğim ikizlerimin acısını içimden birazda olsa atamıyorum.1 seneyi geçti hala onların kokusuyla sabahları uyanıyorum.1 sene geçti ama ben mezarlarına bile gidemedim.gitmek istediğimde ayaklarımın bağı çözülüyor,kendimde gidecek gücü bulamıyorum.belkide bana kızıyorlar rüyalarıma bile gelmiyorlar.bazen ben çokmu kötü bir anneyim diyorum.(canlarım inan anne sizleri çok seviyor ama size gelip soğuk mezarlarınızda görmek istemiyorum.ben sizi hast.bıraktım benim için hala oradasınız,birgün bana tekrar geleceğiniz günü bekleyerek geçiriyorum.mezarlığa gidersem büyü bozulacak diye çok korkuyorum.bana küsmeyin olurmu annem.)kızlar kusura bakmayın sizide üzmek istemezdim ama bazen buyük bana çok ağır geliyor paylaşmak istedim.

12. 26 Nisan 2009
  13. nhilal

nhilal Guest

malesef bende henüz mezarına gitmedim,gidemedim.aynı şeyleri bende düşünüyorum,sanki bana küsmüş gibi geliyor.bir bilse onu ne kadar çok sevdiğimi.aklıma her geldiğinde(hiç aklımdan çıkmıyor ya) gözyaşlarımı tutamıyorum.senağlama

14. 26 Nisan 2009
  15. butterfly23

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinizine çok geçmiş olsun arkadaşlar yaa allah en kısa zamanda tekrar anne olmayı nasıp eder inşallah hepimize benımde ılkı 5haftalıktı normalden ufak oldugu için gelişememiş kalbı atmıyordu mecburen kürtaj oldum aradan 1sene kadar zaman geçtı bu seferde süt hormonu yüksek oldugundan bır süre hap tedavısı gördüm ve hamıle kaldım korkarak doktora gıttım ve yıne aynı son bu seferkı 6+5haftalıktı ama gebelık kesesı gelışmemış ve kalbı atmıyordu yıne çok büyük bır acı ınanın yıkıldım ama bu sefer kendılıgınden kanamayla düştü kürtajagerek kalmadı şimdi ise adetımı beklıyorum doktora gıtcez ve neden 2bebegımde canlanmadan kaybettıgımı araştırcaz

16. 26 Nisan 2009
  17. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    arkadslar yazılarınızı okuyunca tuylerım dıken dıken oldu ama unutmayınkı meleklerımız bızı dıger dunyada cennetın kapısında beklıyolar bu dunya gecıcı doyasıya opup koklayamadık ama ıns hak dunyasında bunların hepsını yapacagız sımdıden cennet annlerıyız rabbım saglıklı ve hayırlı evlatlar nasıp etsın ınsallah....

18. 26 Nisan 2009
  19. butterfly23

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet arkadaşım haklısın allah saglıklı hayırlı evlatlar nasıp etsın herkese ben şuna ınanıyorum fazla sevınmeye gelmıyor böyle şeyler fazla sevınmemek gerek yoksa bır bakmışsın ellerın kaymış gıtmiş sen anlamadan...