3-4Cm.İncelmem Lazım Acilen

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve gunay18 tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : gunay18
  1. gunay18

gunay18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bel bölgemde 3-4 santimetrelik bir incelmeye ihtiyacım var,bana ne tavsiye edersiniz.Bu red pepper jel ve x tra jel var hangisi daha etkili arkadaşlar?Bana fikirlerinizi ve tecrübelerinizi yazarsanız çok sevinirim.a.s.

2. 15 Aralık 2009
  3. anemon34

anemon34 Guest

tatlım ben her ikiürünüde kullandım ama bana sorarsan biber jelini yani red pepperi kullan derim.çünkü o ürün daha etkili bana yaradı ama yinde sen bilirsin.birde bol bol yürüyüş yap ve günlük 1 litre su iç dederim.sana şimdiden kolay gelsin:))))

4. 19 Aralık 2009
  5. kara.leke

kara.leke zaman herşeyin ilacı ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benimde 10 cm incelmem lazım sopalı harekete başladım ama bi fayda yok henüz herşeyin başı spor spor spor

6. 20 Aralık 2009
  7. anemon34

anemon34 Guest

kara.leke evet doğru söylüyorsun sporu hayatımızdan eksik etmememiz gerekiyor.Ama yanında yardımcı güvenilir ürünlerde kullanmak gerekli bence,söylediğin gibi bende sporla birlikte akşamlarıda 45 dakikamı red peper jele gündüzleride haftada 2 gün tut gölü tuzuna ayırdım.böylece spor,biber jeli ve lut gölü tuzu kombinasyonu kurarak sağlıklı bir şekilde vücudumu şekillendirdim.İnşallah sizde sorununuzu halledebilirsiniz.:1hug:

8. 20 Aralık 2009
  9. gunay18

gunay18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşkr.ederim arkadaşalar.Red pepr jel almaya karar verdim sabah sipariş vereceğim daha önceki yorumlarıda okudum ve karar verdim sağolun.lut gölü tuzunu hediye olarak veren satıcıdan sabah sipariş vereceğim.tabi dediğiniz gibi birazda sporla bu işi başaracağıma inanıyorum.

10. 21 Aralık 2009
  11. kara.leke

kara.leke zaman herşeyin ilacı ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    nasıl bir fayda aldın canım ve ne kadar zaman da

12. 21 Aralık 2009
  13. anemon34

anemon34 Guest

şöyle faydası oldu canım kilolarımdan kurtulduktan sonra karın ve basen bölgelerimde incelmem gerekiyordu göbek ve basenlerimde incelmemi sağladı karın bölgemdede sıkılaşmış oldum aynı zmanda selülitlerimden de kurtulmuş oldum.vücudumdakişekil bozuklukları ortadan kalkmışoldu ,dediğimgibi şu anda bir sıkıntım kalmadı şükür.sizede tavsiye ederim sporla birlikte bu uygulamayı.ha unutmadan bu arada red pepper jeli lut gölü tuzuyla birlikte satan yerden almanızı tavsiye ederim ayrıyeten lut gölü tuzuna para vermemiş olursunuz:enbuyukkk:

14. 27 Aralık 2009
  15. gunay18

gunay18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    haklıymışsınız arkadaşlar red pepper jel ve lut gölü tuzu çok işe yaradı tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.:enbuyukkk:

16. 27 Aralık 2009
  17. EU3

EU3 Guest

benimde açil incelmem lazım:KK43:

18. 28 Aralık 2009
  19. kızlar başımdan kötü bir olay geçti