3,5 aylık bebeğim su çiçeği olu mu?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve sezerbaris tarafından 2 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : sezerbaris
  1. sezerbaris

sezerbaris Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    arkadaşlar babamız su çiçeği geçiriyor. oğlum 3,5 aylık ve korkuyorum bulaşır mı diye. doktor anne sütü korur ama belli de olmaz dedi. bebeği su çiçeği olan var mı? bu kadar küçük bir bebeği nesıl etkiler bilen var mı?:1no2:

2. 2 Mayıs 2009
  3. seni telaşlandırmak istemem ama görümcemin kızı sanırım 5 aylıktı ve su çiçeği çıkardı , sadece anne sütü alıyordu ve doktoru çok kızdı , netten de araştırabilirsin 6 aydan küçük bebekler için sanırım sorun oluyor ........bu mikrobu havadan bile kapabileceğini söylemiş doktoru o nedenle babasının olduğu odaya girmese iyi olur ...... geçmiş olsun

4. 3 Mayıs 2009
  5. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canim evet bulaşabilir.bende duymuştum.sen genede babasiyla ayni ortama sokma ve odasini bol bol havalandir.

6. 4 Mayıs 2009
  7. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canim üzügünüm bunu söylemekten ama olur..cunku su cicegi cikrana biriyle ayni havayi solumak bile bulastirir..cunku ben d ekucukkken olmustum kardesime gecmisti.ama ona dhaa yeni bulastiginda tedavi oldu o kadar etkilemedi.bence siz de onleminizi alin.ay daha cok kucuk bir de ya Allah korusun yavrunu.