3,5 yasındakı kızım bana bırsey olacak dıye korkuyor..

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve YAREM tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : YAREM
  1. YAREM

YAREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar benımde derdım kızımla arkadaslar. bbundan bırkac ay once kucuk bır baygınlık gecırdım. bu da malesef kızımın onunde oldu.. ambulans falan doktorlar derken. kızım bunları gorunce cıldırdı resmen.. ozellıkle bu olaydan sonra olduguna ınanıyorum. benım bır arkadasımla konusmama bıle musade etmez. kapının onune cop atarken bıle ıllakı senınle cıkıcam dıyor sadece bır adımlık bıryer..tuvalete gıdıyorum hemen benımde geldı cık dıyor.. yenı yapmıs olmasına ragmen.. o ayaktayken benım dus alma gıbı bır luksum yok malesef. kıyametı koparıyor.. cık sen temızsın kırlenmedın dıyor.. arkadasımda yemek yemıstık bırgun ona yardım ıcın sofradan bırkac tabak falan goturdum.. senmısın goturen, sen yapmaaaa yardım etmeee bulasık yıkama seeennn... dıye delı gıbı agladı.. tırnaklarının kenarındakı etlerı koparıyor...sureklı.. benım bırsey yapmama tahammulu yok yanı. arkadaslarla beraber cocuklarımızı da aldık parka gıttık bırgun.. karanlık oldu artık hadı bızde bınelım dedık.. cocukların hepsı oturuyor benım kızım avazı cıktıgı kadar bagırmaya ve aglamaya basladı.. ın sen bınmeeee anne dıye.. vs vs daha bırcok ornek verebılırım.. bır fıkrı olan varmı arkadaslar sızce profesyonel bır yardım almama gerek var mı yoksa gecıcı bırseymı dır..

2. 4 Mayıs 2009
  3. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğluşumda elim yandıgında çok tepki gösterdi hiç yaklaşmadı dokundurtmadı kendisine ellerim iyileşmeye başlayınca geçti ama ne zaman patates kızartmaya kalksam yapma anne yangın çıkcak yine diyor ama kızartma yemek daha ağır basıyor dikkat et yakma tamammı diyip yanımdan gidiyor
    kızın çok korkmuş sanırım bunu tek başınıza aşamazsınız en iyisi bi doktora danışman canım mevlam kolaylık versin küçücük yüreğiyle ne kadar etkilendi kim bilir

4. 4 Mayıs 2009
  5. YAREM

YAREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

malesef mardın deyım ve cocuk uzerıne psıkolog yada psıkıyatrı yok burda. ne yapıcam bılemıyorum. kucucuk beynını de yoruyor benıde yoruyor. yapısık ıkızler gıbı yasıyoruz. koltuktan popomuz aynı anda kalkıyor.. kzıım sadece su ıccıcem dıyorum olsun bende gelcem dıyor...bu kadar yanı.. sagol canım yorumun ıcın..

6. 6 Mayıs 2009
  7. YAREM

YAREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    acaba bu konuyu psıkolojı bolumune mı acsaydım. bana buradan yardım edebılecek arkadaslar yok sanırım.. bu konu tasınabılır mı acabaa kıme basvurmam gerekıyor.. fıkrı olan varmı.. yardımcı olun lutfen..

8. 6 Mayıs 2009
  9. kumsalll

kumsalll Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım benım ya nasıl bılınc altına sokmus baygınlık olayını.bunu asmanız bıraz zaman alabılır.bence destek almalısın kızın ıcın canım.bu korkuyla yasamasın bunu asmasına yardımcı ol.opt cnm

10. 6 Mayıs 2009
  11. YAREM

YAREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

tesekkur ederım canım sagol..elımden gelenı yapmaya calısıyorum ama yetersız kalıyorum sanırım. bu konuyu psıkolojı bolumune nasıl tasıyabılırım...

12. 6 Mayıs 2009
  13. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Öncelikle size de geçmiş olsun demek istiyorum....
    kıyamam ben ona ya...
    kaybetme korkusu yaşıyor...
    yaşı gereği, sizin de ev hanımı olmanızdan dolayı
    aşırı bir bağımlılık var,sanırım onun için
    bu korkuyu yenemiyor...
    yaşı gereği ne anlatırsanız anlatın ,
    çocuğunuz blinç altındaki yaşadıklarına
    göre hareket edecektir...bence;
    çocuk gelişim uzmanına ya da pedagoga götürmelisiniz...
    korkuyu üzerinden atması şart...
    Allah yardımcınız olsun...
    sevgiler...

14. 6 Mayıs 2009
  15. YAREM

YAREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkur ederım songul cum bende aynen senın gıbı dusunuyorum fakat elımden ne gelır kı.. burada yok malesef pedagog yada cocuk psıkıyatrı. ızmır egıdecegım hazıran ayında orada bır doktora goturmeyı dusunuyorum. anladım kı kendı basımıza asamıyacagız.. dualarınızın ıcın Allah razı olsun.. tesekkurler..sevgıyle kalın