3.5 yllk lskm btd ne yapcam ?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Nisan 2008 başlatılmıştır.

7 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

5 nısanda 3.5 yıllık ılıskım bıtdı bana sen arıcan dedı bende armıcam artık dedım onlar eskıdendı dedım barısmak ıcın armacam dedım annemle babamın ustune yemın etdım yoksa arardım dayanamazdım bılıyorum bu gun 2 gunum oldu hala aramadı arıcakmı aramıcak mı bılmıyorum ınatcıdır bıraaz msndede sılmıs benı offfffffff bı arasa fena halde burnunu surtmek ıstıyorum ayrıca gunler gectıkce ayrılık koyuyor ılk basta pek etkılenmedım ama offfffffffff

2. 7 Nisan 2008
  3. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence kendini tut ve sakın arama eğer ararsan yine zayıf taraf taviz veren taraf sen olacaksın ve o bilecek ki sen onun avucundasın ne yapsa onsuz yapamazsın...bence bu imajı çizme...eğer gerçekten seviyorsa zaten arar ama sürekli aramasını bekleme konudan biraz uzaklaşmaya çalış...

4. 7 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bu gune kadar hep aradım guru yapmadım yıne benım arıcamı sanıyor ama yemın etdım aramıcam yemın etmseydın kesın arardım bılıyorum ama aramamasındanda cok korkuyorum yanı ayrılık snrdan koyuyormus valla yavas yavas acı cekıyorum acaba oda bole hıssedıyor mu

6. 7 Nisan 2008
  7. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bak aslında eğer sen suçluysan sen aramalıydın bence yemin etmemeliydin...ama senden kaynaklanan bir şey değilse aramamakla iyi edersin. Erkeklere daha geç koyuyor ayrılık...yani o senden daha sonra üzülmeye başlicak büyük ihtimal...ama zaten senin suçsuz olduğun bir şeyde aramicaksa zaten boşver niye korkuyorsun ki...

8. 7 Nisan 2008
  9. EU1

EU1 Guest

yok cnm suclu olan o ben suclu olsa ıdım aradım kesın de ıste suclu o oldugu ıcın armamak ıcın dırenıyorum ıns arar sıte bazı ark bır dua etdıklerını gordum

10. 7 Nisan 2008
  11. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben de duydum geri döndüren bir dua varmış ama hiçbir fikrim yok cnm bu konuda...

12. 7 Nisan 2008
  13. nar_03

nar_03 Guest

ay kızlar kimi geri döndüren dua biri bana da söylesin ayrıca arama yeminde etmişsin sabret o arasın düşünme uğraşcak başka şeyler bul şimdilik yoksa kendi kendini yersin

14. 7 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

çevirgel mi ne imiş adı cnm bende barısmak ıcın senı arımıcam dıye soz verdım ama o aramazsa dıye korkuyorum valla ne yalan dıyyeyım oda ınatcıdır

16. 7 Nisan 2008
  17. nar_03

nar_03 Guest

ya canım başta insan böyle olur kendi kendi yer arayım diye ararsın bu sefer kötü olursun yani yaşadımda ondan yeminini tut bence ama hayırlısı olsun üzülme herşeyde bir hayır vardır bence

18. 7 Nisan 2008
  19. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    canim gecen baska bi toplikte konu acmistin simdi bu konuyu görünce cok üzüldüm ama hakknda hayirlisi olsun canm ne diyelim