3.asilama da basarili olanlar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve nalam tarafından 22 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Ocak 2008
    Konu Sahibi : nalam
  1. nalam

nalam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bana 7 ocakta 2.asilamam yapilimisti olmadi bugun adetimin 3.gunu ve yeniden ilac kullanmaya basladim 3.asilamam ara vermeden yapilacak bu ay.
    cok korkuyorum 3.asilama da hamile kalan var mi ?

2. 24 Ocak 2008
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim ben 3. asilamada hamile kaldim ama dusurdum malesef simdi 4. asilama yapilacak kismetse..korkma bende senin gibiydim ilk ikisi tutmayinca 3. den tamamen umidim kesilmisti ama oldu seninde olur insallah canim!!!

4. 24 Ocak 2008
  5. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    tekrar ne zaman asilama yapilacak sana bugun kacinci gunun ignelerde???

6. 24 Ocak 2008
  7. nalam

nalam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tsk ederim canim ben bugun 3.gun hapini aldim 2 gun daha hap alicam ondan sonra yumurtalara bakilcak olmussa igne yapilacak ve buyuk ihtimal ctesi gunu 3.asilama yapilacak insallah seninki de basarili olur allahim isteyen herkese saglikli bebekler versin

8. 24 Ocak 2008
  9. emetu

emetu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de 2 aşılama yaptırmıştım ve sonra 1 tane tüp bebek denemesi yapıldı;ama döllenme olmadığı için transfer yapılamadı. Sonra doktorumun benden rahim filmi istemeden aşılama yaptığını ve tüpler tıkalı olduğunda veya rahimde yapışıklık olduğunda döllenme gerçekleşmediğini öğrendim. Rahim filmi çektirip sonra da bir kez daha aşılama yaptırmaya karar verdim. Rahim filminde tüpler açık çıktı;ama bazen açık olmadığı halde o anda verilen ilaçlarla açılabiliyor ve sorun çözülebiliyormuş. Belki bende de böyle bir sorun vardı da o anda çözüldü. 3 aşılamamı 7 Ocak'ta yaptırdım ve bugün 17. gün olmasına rağmen kanda beta hcg değerime baktırdım ve "668" çıktı, yani hamileyim. Allah herkese nasip etsin. Aşılama yatıracaklara tavsiyem mutlaka rahim filmi çektirmeleri ve en azından 4-5 aşılama yaptırmadan tüp bebek tedavisine geçmemeleri (erkekte bir sorun olmadığı takdirde). Tabii ki doktorunuz tüp bebeği hemen önerebilir;ama onda da %100 olacak diye bir şey yok. Aşılama hem daha kolay hem de daha ucuz bir yöntem. Özellikle bizimki gibi "açıklanamayan infertilite" durumlarında daha başarılı olacağını düşünüyorum. Tabii ki bu benim fikrim...

10. 25 Ocak 2008
  11. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    bak gordunmu nalancim simdiden 3. asilamasi tutan iki kisi cikti bile!!!!

12. 25 Ocak 2008
  13. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    benim 3. asilamamda bhcg adet olmam gereken gunde 31 cikti ve tam bir hafta sonra 617 olmustu degerim daha sonra 3000 leri falan gecti ama 8. haftada dustu!!!

14. 25 Ocak 2008
  15. HandCute

HandCute 1.75cm boy 80 kg Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    MEHAYCIM belki daha önce sormuş olabilirim canım ama sizde sorun neydi?pko mu?

16. 25 Ocak 2008
  17. Ela-gxoxzlxuxm

Ela-gxoxzlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah 3.aşılamandan olumlu sonuç alırsın canım.benim 2.aşılamamda tuttu.şuan 10 haftalık hamileyim .

18. 26 Ocak 2008
  19. emetu

emetu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çok üzüldüm mehaycığım. İnşallah en kısa zamanda olumlu sonuç alırsın. Ben de bir şey olur diye çok korkuyorum. Benim için dua edin n'olur. Çok zor kavuştum zaten ve kolay kaybetmek istemiyorum. Allah istemedikten sonra da bir şey olamaz zaten. Olumlu düşünmeye çalışıyorum. Herşeyin hayırlısı...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.