3. ay bitiyor. Bulantılarınız azaldı mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve FasulyeninAnnesi tarafından 7 Aralık 2007 başlatılmıştır.

7 Aralık 2007
    Konu Sahibi : FasulyeninAnnesi
  1. FasulyeninAnnesi

FasulyeninAnnesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar,
    Ben 12. haftanin icindeyim. Insallah 3. ay yani riskli donem bitiyor. Haftaya da doktora gidicem 2. kontrol icin. Bulantilarim tam sifirlanmasa da azaldi. Zaten cok degildi ama yine de daha iyi hissediyorum en azindan sabahlari kahvalti yapana kadar birsey atistirmama gerek kalmiyor.

Karnimin da artik baya buyudugunu goruyorum. Ara ara kramplar giriyor karnima bir de cok uykum geliyor bu siralar.

Sizlerde ne gibi degisiklikler var?

2. 7 Aralık 2007
  3. EU1

EU1 Guest

evet benimde azaldı eskisi gibi degil am ne yersem yiyim agzımda çok çirkin bir tat oluyor v etukuruk de çogaldıgı için tatsız tuzsuz bişey benzemeyen bir tat var açıkcası neys enasılsa geçecek allahın izniyle yeter kisaglıklı dogsunlar inşaallah saglıkla kucagımıza alalım amin

4. 7 Aralık 2007
  5. sevce

sevce WHİTE ANGEL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 4. ayımın içindeyim.ilk başalrda çok midem bulanıyodu
    bunun hamilelik süresince sonana kadar devam edeceğini düşünüyodum
    ama geçti artık
    hemen hemen hiç yok
    diyebilirim
    ama bulanmasıda bazen hoşuma gidiyodu
    biliyomusunuz hamile olduğumun dahada farkın avarıyodum
    o zman hemde eşime naz yapıyodum :)))

6. 7 Aralık 2007
  7. SodaLemon

SodaLemon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim hiç miğdem bulanmadı kızlar ya, sadece et ürünlerinden bide pilavdan tiksindim nimet napıyım ama elimde değil....CADIARZU

8. 7 Aralık 2007
  9. EU1

EU1 Guest

aynı şey bende var canım tavuktan tiksindi m hemd ehamile kaldıgımı bilmeden önce ve et de aynı şekilde hiç et yemegi yaaparken inan burnumu tıkıya tıkıya yapıyorum

10. 7 Aralık 2007
  11. elif445

elif445 anne Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha yeni 3 ay bitirdim miğde bulantılarım azaldı hele şükür ki ama yinede sabahları oluyor o da normal yani.

12. 7 Aralık 2007
  13. narin

narin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde 3. ay bitiyor çok fazla mide bulantım olmamıştı ama şükür azaldı inşallah o da biz an önce biterde iştahla yemek yediğim günlerime dönerim

14. 29 Aralık 2007
  15. zeynepmina

zeynepmina Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kısmetse haziranda doğum yapcam.benim bulantılarım cok az olmustu ama su sıralar belim ağrıyo zaman zaman birde sağ tarafımda karnımda ağrı oluyo sizlerdede benzer seyler oluyomu

16. 29 Aralık 2007
  17. EU1

EU1 Guest

4 cü ay bitti sayılır benim bulantılar bitmedi bugün gene çıkardım

18. 1 Ocak 2008
  19. Y@semin

Y@semin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başları mide bulantılarım çok kötüydü hatta dr ilaç kullanmamı söyledi.Şuan hala var ama çok rahatsız etmiyor hamdolsun.Yanlız beninde bel ve sırt ağrılarım başladı.Ayakta fazla kalır, evişine kendimi fazla kaptırırsam o akşam yerimden kalkamıyorum.Dr zaten başından beri kanamalarım olduğu için hep dinleneceksin diyor ama nerde.Hele birde geride afacan bir oğlunuz varsa çok zor.Ama sırt ve bel ağrısıda çok zor.Oğluma hamileykende 9 ay çekmiştim ama doğum sonrası hemen geçti.Beli ağrıyanlara tavsiyem çok ayakta kalmayın.