3 ayda 2 beden büyüme(SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI)

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve gizemmm_81 tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gizemmm_81
  1. gizemmm_81

gizemmm_81 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili arkadaşlar gold longda yeni ürün çıkardı ve sağlık bakanlığı onaylı göğüslerde 3 ayda 2 beden büyüme sağlıyor müşteri memnuniyeti garantisi veriyor çok arastırdım acaba dıger kremler gıbımı hıcbır etksini göremicemmi die dusundum ve kullanmaya karar verdım ve gercekten cok buyuk faydasını gordum göğüslerim dik ve dolgun bır gorunume kavustu artık kendımı cok ıyı hıssetmeme neden oldu bu durumum çevremdekilerinde dıkkatını cektı artık dar elbıselerimi rahatlıkla gıyebılıorum kendıme öz güvenim yerine geldı amelıyattan korkanlar ve krem kullanmayı dusunnenlere tavsıye ederım. hihoyyyt

2. 18 Ağustos 2010
  3. Jade__

Jade__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bu yazılanlar aynen bir yerden alıntısempatiksalakcinni Siz kendinizdeki etkileri yazsaydınız keşke

4. 18 Ağustos 2010
  5. seminay

seminay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet fena halde reklam kokuyor

6. 18 Ağustos 2010
  7. PeriLous

PeriLous Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    bencede :)

8. 18 Ağustos 2010
  9. Jut

Jut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağlık bakanlığı onay verdiyse zaten kesin kanser yapıyordur doğru düzgün denetim mekanizması bile yok 15 yıldır gdo damgalı patates yiyoruz

10. 18 Ağustos 2010
  11. gizemmm_81

gizemmm_81 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her yazdığım reklam oluyor bende bunu anlamıyorum kı ınsanlar acık acık reklam yapıyor o zaman hıcbır sey soylenılmıyor ben etkı gördüğüm bir ürünü sizinle paylasmak istedim ama yanlıs yapmısım reklam yapmak ıstesem bu sekılde yapmazdım göğüslerimde toparlanma sağladı ve daha sonrasında büyüme sağladı. gercekten etkisini görürsünüz...

12. 19 Ağustos 2010
  13. Huzur_huzur

Huzur_huzur Sadece huzur istiyorum huzurrrrr Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım ben reklammı değilmi bilmem ama bu ürünü birkaç ay önce kullandım ve başlık bile açmıştım sakın kullanmayın diye sebebine gelince
    ben bu kremden 3 kutu siparişn verdim birinci kutu bitti ikinci kutunun yarısındayken sol göğsümde ciddi bi şişlik oluştu ve doktora gittim kremi kullandığımı söyledim ve kesinlikle bu kremden dolayı olduğunu söyledi ve birdaha kullanmamamı önerdi
    anlayacağınız hiç bir etkisi olmadı ve az daha sağlığımdan oluyodum aynı senin gibi garantili büyütğüyo sağlıklı falan dediler ama bunu ben bire bir yaşadım hatta bir kutusuda hala duruyo elime her alışımda lanet ediyorum ve verdiğim paraya acıyorum
    buda benim tecrübem artık yorum sizin arkadaşlar
    ama kesinlikle tavsiye etmiyorum sağlığınızdan olursunuz
    doğal yolları deneyin bence

14. 4 Aralık 2010
  15. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Sitemizde bitkisel veya kimyasal medikal ürünlerle ilgili konu açılması yasaktır. Bu bölüm özellikle - başlıktan da anlaşılacağı gibi - sadece doğal göğüs büyütme yöntemleri ile ilgili konuları içerir. Bu nedenle konuyu kilitliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.