3 aydır regl olmuyordum, gelin anlatayım sonucu

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve çamaxsxxixrsuyu tarafından 28 Kasım 2008 başlatılmıştır.

28 Kasım 2008
    Konu Sahibi : çamaxsxxixrsuyu
  1. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar en son 15 ağustosta regl oldum...daha önce de 2 aylık bir gecikme yaşamış ve doktora gitmiştim, bana bir hap verip hasta olmamı beklememi söylemişti..1 sene sonra tekrar başıma geldi....sağlık ocağına gittim, hamile olduğumu düşündüler, korunuyorum zaten...test yaptılar, bebek yok, ev de yaptım yok yok....zaten belirti falan da yok....annem de ebe hemşire benim, o da kist olabileceğinden şüphelendi...ben daha önceki durumu bildiğim için çokta endişe etmedim....çünkü stresten kesiliyor, son aylarda da gerçekten stresli dönemler yaşadım...ama çevremdekiler hamile olabilirsin, idrar testinde çıkmaz belki ya da kist vardır, bak ilerde çocuğun olmaz diyerek beni sıkıştırdı en sonunda bugün yine gittim doktora...doktor inceledi ve bana yine hap verdi....haplar bitince 10 gün içinde olmazsan gel dedi...ama haplar bitince oluyorum....yani haplarla hasta olmayı bekliyorum yine..eşime dedim ki "bak bana kadın olduğumu unutturdun, bünye kendini erkek sanıyor, arada bir falan çiçek al, iki tatlı kelime et" :roflol:bunları niye mi anlattım, belki benimle aynı durumda olan birileri vardır, paylaşmak için....stres, üzüntü herşeye neden olabiliyor, kendinizi asla üzmeyin...

sevgiler....

doktor tekrarlarsa gel demişti...bu ay yine geçti yarın doktora gideceğim...

Son düzenleme: 22 Ocak 2009
  2. 28 Kasım 2008
  3. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım inşallah biran önce adet olursun.........

4. 28 Kasım 2008
  5. selenaa

selenaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar benimde adetim düzensiz oldu bi ay sonra oldum bi de adetim bitti 1 hafta sonra tekrar oldum bişi yok dediler
    şimdi bebek tedavisine başladım.Çatlatma iğnesinle ilgili bilgisi olan var mı? Vurdurduktan hemen sonra mı çatlıyo yumurta dün vurdurdum bugün kasıklarım çok ağrıyyo??

6. 28 Kasım 2008
  7. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    slm canım, bana da bu durumda arkadaşlar iğneden bahsettiler ama ben doktora gitmeden iğne falan oladım tabi....doktor iğne yazsaydı vurulacaktım, onun yerine bahsettiğim hapı verdi....iğne için arkadaşlar birkaç gün için de oluyorsun demişlerdi...

8. 28 Kasım 2008
  9. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu konu ile ilgili önemli bir ayrıntı, doktor bana dedi ki "regl olduğun tarihi not etmeyi unutma ve bir daha da böyle birşey olursa gel tedavisi var bunun 3 - 4 ay süren" umarım bir daha olmaz...ama yine olur gibi geliyor bana, bilmiyorum ya...

10. 28 Kasım 2008
  11. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bende 2 aydır adte olmuyorum..bu 1 hafta i,çinde olmam lazım.yoksa tam 2 ay olacak..geçen ay 2 hafta antibiyotik kullandım.ondan mı acba? antibiyotik yapar diye burada okudum.gebe değilim

12. 28 Kasım 2008
  13. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    gecmis olsun,aynen bende 15 agustostan beri olmadim...ama benim sorun belli pcos yani...dogal olarak erkeklik hormonlari tavan yapmis durumda:)))böyle kocalar varken bizdeeee:)))
    saka bi yana gecmis olsun canim,ilerlemeden tedavini aksatma derim,sonra bak benim gibi olursun

14. 28 Kasım 2008
  15. kardelen18

kardelen18 Guru Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    353
    geçmiş olsun canım benim ablamda öyle haplarla oluyor....

16. 28 Kasım 2008
  17. flz_oztrk0808

flz_oztrk0808 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm sizce eşinizin olmamasımı yoksa olupda farkınıza varamamasımı daha iyi hayat kavgası okadar yoğun yaşanıyoki.ona :1hug:varlığınızı siz hatırlatın biraz güzin abla gibi oldu ama eşini yeni kaybetmiş biri olarak gelin beni dinleyin siz hatırlatın ona yaklaşın sıcacık duygul yumuşacık bi öpücük kondurun dudağının kenarına iyiki varsın deyin iyiki varsın can yoldaşım..........erkekler bazen büyümeyen çocuk olarak kalıyolar .....fazlada hormon ilacı almayın bence herşey yoluna girecek .... canım dua ile kalın....:1hug::1hug:......

18. 28 Kasım 2008
  19. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Bende konuya tıklarken sanırım hamiş oldu sonunda dedim ama okadar güzel değinmişsinki helal..İnşallah yakında bebişinde olur