3. ayı olupta halen burnu pul pul olup soyulan varmı??

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve mutsz tarafından 9 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : mutsz
  1. mutsz

mutsz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3 ay oldu halen burnum soyuluyo pul pul oluo kızarıyo soyuyorum ama ozaman daha beter oluo çok kötü görünüo benim gibi olan varmı kızlaar??

2. 9 Mayıs 2010
  3. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme benim 1 ayım dolmak üzere halen soyuluyor burnummm, hemde nasıl:) ancak ben sebebini buldum burnu hiç nemlendirmiyorum cildim zaten kuru artık yavasca krem sürmeye basladım simdi cok daha az soyuluyor sen nemlendir bol bol, kuru cildi soyarsan tahris olur kırmızı görünür:) nemlendirince soysanda deri yumusak oldugundan kırmızılık ve ahriş sorunu yaşamazsın:) geçmiş olsun:):1hug:

4. 9 Mayıs 2010
  5. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde aynı sorun oldu dayanamadım cilt doktoruna gittim söledim ameliyat oldum ama durum böyle bi baktıki egzema olmuşum derimde çok hasaastıı dedim doktor bana bi çaree 3 krem yazdı eczanede karıştırttım özel olarak günde 2 kere tüm yüzüme kullandım 2 hafta maşallahhh şuan iyiyim bence bi cilt doktoruna başvurabilirsin geçmiş olsun bende yaşadım aynı sıkıntıyı hatta ben 4 ay mücadele ettim geçmedi kızardı yandı soydukça derken ilacı buldum

6. 9 Mayıs 2010
  7. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende soyulma falan yokta
    burnumun üstü iğrenç derecede siyah noktalarla dolu mafoldumben

8. 9 Mayıs 2010
  9. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    oskemm pudra yada fondötn falan kullanıomusun yüzüne ???? ben dikkat ettim pudra sürünce oluyoo bende şöle çare buldum eve gelince hemen yıkıyorum yüzümü bepanthen krem mavi olandan aldım burnumun üstüne onu sürüyorum çok bastırmadan o temizliooo çıkarıo yanii

10. 9 Mayıs 2010
  11. oske.06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yaw Pinkocum ameliyattan sonra 3-4 kez ancak makyaj yapmışımdır nasıl saldım kendimi anlatamam :nazar:
    alçı ve bandajlar varken havasız kaldı bide zaten yağlı bir cildim var maske falan yapıyorum ama kar etmiyo napsam bilemedim :bbo:

12. 9 Mayıs 2010
  13. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Normalde yapılacak çooook şey varda siyah noktaya şu halimizde maalesef işte yapamıyoruz ben mesela okadar pimpirikliyimki 1 sene den önce hayatta gözlükte kullanmam ara ara zaten kemiim sızlıo törpülenen kısım korkuyorum

14. 9 Mayıs 2010
  15. oske.06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ayy ewet yaa gözlük olayı beni çok zorlamaya başladı ama bu yazı böle geçircez napalım artık

16. 9 Mayıs 2010
  17. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya evet geçenlerde özel msgdan bi arkda dediki esas 6 aydan 12 aya burun hızla deişiomuşşş o yüzdende daha dikkat lazm bence çünkü allah korusun kemikte eğrilme çökme ezilme olabiliomşş bende artık gözleri kırpıştıra kırpıştıra geziorm çözümü azda olsa şapkada buldm şapka takıorm :)))

18. 9 Mayıs 2010
  19. lululu1

lululu1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya benimde o siyah noktalar var çünkü 1 hafta bandajda kaldı o yapışkanınını iyi çıkaramadık off off ama artık hafif hafif ovuyorumm bastırmadan