3 aylk bebeim ok uyuyor, normal mi?

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve mumnes tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : mumnes
  1. mumnes

mumnes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    88
    üç aylık bebeğim var gaz problemimiz yok çoksakin bir bebek ve günün büyük bir bölümünü uyuyarak geçiriyor eve gelen insanlar bebek hastamı diye soruyolar yani şaşırıyorlar onarın bebekleri hiç bu kadar uyumazmış doktora götürüp sordum oda birkaç ay sonra uyumuyo diye sakın getirme o zaman dedi iyi işte dedi ama gelen giden kafamı karıştırıyor. yani 20 saat civarında uyuyor bebeğim.benim gibi bebeği çok uyuyan ve hiç bir problemi olmayan arkadaşlara sesleniyorum lütfen yardım edin cevap bekliyorum bilgili annelerden bebeğimin çok uyuması onda bir probleme işaretmidir? şimdiden teşekkürler

2. 30 Ağustos 2009
  3. mumnes

mumnes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    88
    bilen arkadaşlar lütfen cevap bekliyorum

4. 30 Ağustos 2009
  5. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım bebeğimde 2 buçuk aylık yani 3 ayın içinde fakat günün 3 4 saati uyuyor sende sorun var demıyorum ama her bebek bir olmuyo sanırım gece gündüz ayrımını henüz yapamamıştır mesela gündüzleri sakin sessiz karanlık yerlerde yatırıyosan uzun ve soluksuz uyur yani gece uykusu uyur gibi, benım fıkrım bu canım ama çok uyuması bence herhangi bir hastalığa işaret değildir doktorun dediği gibi bu günleri ararsın:-)

6. 30 Ağustos 2009
  7. caglaya

caglaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım daha ne ıstıyorsun..uyku da beslenme kadar onemlı..daha cok kucukler beslenıp uyuycaklar baska bısey yapamazlarkı..benımde bebeğim 3 aylık

8. 31 Ağustos 2009
  9. mumnes

mumnes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    88
    çok teşekkür edeim bugünde hiç uyumadı bebeğim hep gezmek bakmak istiyor sanırım bu günlerin tadını çıkarmalıyım

10. 1 Eylül 2009
  11. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    canım benimde kzıım 3 ayını doldurdu.. günü günen uymuyor.. bazı güznlede çok yuuyor.. bazı az ... bebek bu.. dert etme. ne güzel uyuysunda büyüsün..

12. 1 Eylül 2009
  13. gokce_efe

gokce_efe gökçe Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende aynı seylerı duymusdum bebk hastamı nıye sureklı uyuyor doktorumuz uyuması cok ıyı cok guzel uyuyan bebek mutlu karnı tok altı temız essıttır saglıklı problemsız bebek demısdı sanırım bu sana yeterlıdır massallah umarım hep boyle akıllı olurlar

14. 3 Eylül 2009
  15. mumnes

mumnes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    88
    inşallah mutlu bir bebektirçünkü hamileliğim çok sakin ve çok mutlu huzurlu geçti sanırım bu durum bebeğime yansıdı çünkü uyanık olduğu zamanlarda da çok sakin bir bebek

16. 9 Eylül 2009
  17. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Üzülme benim bebeğimde çok uyuyor, uykuda süt kadar önemli birşey, uyuycak ki büyüycek annesi, dert etme ne güzel işde. Benimkninde uyanık olduğu saatler 5 saat falandır.

18. 15 Eylül 2009
  19. R2D2

R2D2 Aklım sukut-u sever benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Senin bebeğin uykucu şirin, öyle mutlu olan özel bir bebek demek ki:ecrin_bebek:
    Benim kız 2 aylıkken gece sabaha kadar kesintisisz 8 saat uyurdu doktora hasta mı acaba diye sorardık.
    Şimdi de sabaha kadar uyusun diye yalvarıyorum:1rolleyes
    :