3. Bebeğe gerek varmı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ErGiNSeNa tarafından 11 Haziran 2010 başlatılmıştır.

11 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ErGiNSeNa
  1. ErGiNSeNa

ErGiNSeNa Umuda yolculuk.. Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    Eşimle 15 yıllık evliyiz ve halen arada bir tartışıyoruz 6.sınıfa giden bir olum liseye başlıcak olan birde kızımız var ama eşim çocuklar biz çok gençken oldular nasıl büyüdüler anlamadık şimdi olqun yaştayız bir bebeqimiz daha olsun diye son derece ısrar ediyor yaşım 35 kendimde yani bir bebeqe bakıp büyütecek gücü bulamıyorum eşimlede bu yüzden aram açılıyor lütfen yorumlarınızı yazın bana çok ihtiyacım var..

2. 11 Haziran 2010
  3. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    eşinle eşimin bir akrabalığı varmı acep:))))))))))))) bende ikinci bebeğime hamileyim ve şimdiden kısmetse 3. yü yapcaz diyor.delirmiş olmalı diye düşünüyordum ancak bir kitapta eşini ve evliliğini benimseyen her erkeğin ailesini genişletme çabasının normal olduğu yazıyordu. yapın bi tane bakacak gücünüz varsa:))

4. 11 Haziran 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    maddi manevi bakacak durumdaysanız neden olmasın üçüncü bebeğiniz.

6. 11 Haziran 2010
  7. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    geniş aile olursunuz ne güzel,yapın gitsinsositososito
    35 yaş geç değilki,neden güvenmiyorsunuz kendinize.

8. 11 Haziran 2010
  9. ErGiNSeNa

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    valla canım akrabalarmı bilmiyorum ama biz arada tartışıyoruz ve ben çok kırılıyorum işte o zaman bebek falan istemiyorum birde büyütmek çok zor senin ilk çocuqun kaç yaşında bu arada eşim çatalcalı

10. 11 Haziran 2010
  11. ErGiNSeNa

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    maddi açıdan şu an bir sorunumuz yok ama yarını kimse bilemez işten çıkarsa herşey biter kendimi şimdiye kadar yıpranmış ve yeterince acı çekmiş hissediyorum bebek bakamam gibi geliyor yada bunalıma girerim sanıyorum

12. 11 Haziran 2010
  13. ErGiNSeNa

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    daha önce çocuk büyüttünüzmü bilmiyorum canım ama çok büyük sorumluluk gerektiriyor ben kendimde bu gücü hissetmiyorum öyle bir çıkmazdayımki ya herşeyi göze alıp kendimden vazgeçip anne olucam yada eşimle sürekli tartışıcam

14. 11 Haziran 2010
  15. Nihil

Nihil Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    715
    Ödül Puanları:
    188
    Takdir edersiniz ki, eşinizin sizi zorlamaya hiç hakkı yok.

9 ay hormonal değişimi siz yaşayacaksınız , iki evlâdınızda yaşadığınız fedakârlıkları siz tekrarlıyacaksınız, kaldı ki gönüllü değilsiniz. Ne münasebet sürekli tartışmak!..

Eşim bana bu şekilde yaklaşsa, istemediğim halde zorlarsa,, ya bıktırıncaya kadar tartışmalara göğüs gererdim üç gün beş ay diretir durur nasılsa diye, veya bir tür korunma yoluna bakardım.

16. 11 Haziran 2010
  17. dusunmemlazim

dusunmemlazim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    tam zamani bence, cocuklar da buyumus. allah nasib ederse benim hayalim de oyle.. iki tane ard arda, onlar buyudukten sonra bi tane daha, super bi fikir bence esin hakli boshayallersmile

18. 11 Haziran 2010
  19. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    eşim izmirli canım. tabi o işin şaka yanı.:)) bu arada oğlum 7 yaşında. biz çok istedik bir tane daha olsun ama yedi yıl beklemek zorunda kaldık. oğlumda 5 yıl sonra doğmuştu. ben biraz yeteneksizim galiba bu konuda:bbo: bi karar verdimmi yıllarca uğraşmam gerekiyokaydirigubbakcemile3 umarım bu bebeğide sağlıkla alırım kucağıma. henüz 11.5 haftalık:nazar: