3 boyama 3 alakasız sonuç:(yardım...

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve e.s.r.a tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : e.s.r.a
  1. e.s.r.a

e.s.r.a BICIRIMIZ ALLAHA EMANET Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar saçımda röfle vardı ve ben kahve tonlarında bi boya alıp boyadım sonuç iyi oldu tabi yıkadıkça aktı ve aralardan sarılar çıkmaya başladı ama güzelde oldu ve bi süre böyle kullandım... 3 hafta önce palettenin fındık kabuğunu aldım boyadım ama sonuç alakasız oldu saçlarım resmen simsiyahtı...sonra hemen ertesi gün siyahın üzerine yine palettenin kızıl bi rengini boyadım ama sonuç yine alakasız :1no2: bu seferde koyu kestane gibi oldu dipler bir parmak kadar koyu kızıl sonrası siyaha bakan kızıl gibi bi renk oldu...beğenmedim ve gittim bu kez lorealin çok açık kumral gibi bi kahve tonun aldım açılır dedim ama yok :1no2:yudum değişmedi saçımın rengi...yani sonuç olarak şuan saçım üç aşamadan geçti ve rengi siyahla kızıl karışımı kaldı ama ben açık renk istiyorum istediğim rengide koyuyorum bi bakın kızlar ya nasıl döne bilirim bu renge:uhm:

2. 17 Temmuz 2009
  3. 859

859 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kader ortagım merhaba :sinifsinif: ben de sık sık saç boyayanlardan renk değiştirmeye çalışanlardan sonuç alamayanlardanım....şu an saçım kestane rengi gerçi patlcan morunu andırıyor ama neyse =) tüm o aşamaların üzerine kestane ya da kahve yap tek b renk olsun saçın....aradan 1 ay kadar geçsin sonra istediğin rengi yap derim ben...umarm istediğin sonucu alırsın...

4. 17 Temmuz 2009
  5. joeyfun

joeyfun şükür kavuştukk Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    238
    bence kuaförde yaptır cnm önce saçındaki bütün boyaları akıtıp sonra istediğin renge boyarlar

6. 17 Temmuz 2009
  7. e.s.r.a

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım yerimseniben ne olcak bizim bu saçların hali:uhm: saçımda kızıl ve siyah var şuan onlar akmadan boyasam tutarmı ki bilmiyorum be canım ama biran önce açık renk olsun istiyorum saçlarımmafoldumben

8. 17 Temmuz 2009
  9. e.s.r.a

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    joeyhun canım beyaz sabunla akıtmaya çalışıyorum şuan daha yeni başladım,bikez yıkadım ama aktı çok az bakalım 3 hafta deneyeceğim sabunu sonuç nasıl olacak merak ediyorum doğrusu...peki bu istediğim rengi kuaför bikerede yapabilirmi?

10. 17 Temmuz 2009
  11. 859

859 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sabun boyanın parlaklığını canlılığını alıyor baya farkı oluyor ama kimyasal işlem görmeyince adam olmuyor işte bu saçlar..ben de siyahı akıtmıştım baya..denemeye değerkaydirigubbakcemile5

12. 17 Temmuz 2009
  13. e.s.r.a

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hım uygulamaya devam edeyim ozaman,3 hafta sonrada küllü kumrala boyarım madem offff nerden boyadım saçımı bu koyu renklere:eek:klava:tam sopalığım he

14. 19 Temmuz 2009
  15. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Ne kurcalayıp duruyon saçlarını...:eek:lmaz:
    kaydirigubbakcemile3
    Bende fındık kabuğuna boyamıştım..bayaa.koyu oldu siyah gibi(altta koyu kumral vardı)
    Fakat 15 gün sonra saçımın rengi açıldı..
    yani bikaç hafta sabretseydin fındık kabuğunda, boya kendini atardı.aaah ahh..
    10 renk yemiş saçların şimdi beyaz sabunla akıtmaya çalış...
    Tatlım 1 ay-1.5 ay aradan geçsin ondan sonra bakarsın açık renklere..

16. 19 Temmuz 2009
  17. lojel

lojel Guest

bence saçlarına bir süre elleme (6ay) çünkü çok işlem görmüşş .. yok ben bekleyemem diyorsan iyi bir kuaföre gidip bir sürü para döküp akıtma işlemini uygulatman lazım.

18. 19 Temmuz 2009
  19. beslemedemet

beslemedemet kendi halinde.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok yıpranmış saçların bence 3 kez üst üste boyamak ne kadar zararlı canım ara ver bencede dinlensin git istedigin renge kuaföre yaptır bence...