3 Cocuk

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sisim tarafından 29 Mart 2008 başlatılmıştır.

29 Mart 2008
    Konu Sahibi : sisim
  1. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR SAYIN BAŞBAKANIMIZ HER BİR BİREYDEN 3 COCUK İSTİYOR AMA TEMMUZ AYINDAN İTİBAREN 3 TÜP BEBEK YERİNE 2 TÜP BEBEK İÇİN ÖDEME YAPACAKLAR...ACABA BURDAN SESİMİZİ DUYURSAKTA TÜP BEBEK DENEMELERİ İÇİN TÜM MASRAFLAR DEVLET TARAFINDAN KARŞILANSA ...HAZIR GÜNDEM DE BU KONU SICAKKEN BELKİ SESİMİZİ DUYARLARRRRRRa.s.

2. 29 Mart 2008
  3. gxuxl@end

gxuxl@end Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öyle bişey olurmu gerçekten ben daha 3 aşılama yapcamda ooooooooooooo tüp bebeğe geçene kadarda devlet tamamen kaldırır desteği her halde diye 4 gündür üzülüyorum keşke burdan sesimizi duysalarda şu zor şartları kolaylaştırsalar

4. 29 Mart 2008
  5. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Amman Ne Iyi Olur Vallaha Belki Kampanya Başlatsak Daha Sonra Bunu Bakanliğa Göndersek Hazir Burda Bircok Anne Adayi Varken Ne Iyi Olur

6. 29 Mart 2008
  7. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hadi yüp bebege kısıtlama geliyo ve cocuk sayısınada geliyo biz tedavi gören kişiler için belki makul hani tedaviyle oldugu için peki ya dogal yolla sürekli hamile kalan ve daha dogum kontrol yöntemlerini bilmeyen bireylerle nasıl bas edecekler yani eşit davranmak lazım sonucta evlat hasretiyle yanıypruz elimizden geldigi kadarıyla masrfa görüyoruz ilac fiyatlarından haberleri yok herjhald ebu anne olmak isteyen kişilere haksıuzlık hemde cok büyük eşit davranmak lazım kimsenin ahını almadan bu ateşle kimsenin cigerini yakmadan önce düsünün lütfen sayın devlet büyükleri......

8. 29 Mart 2008
  9. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy stresten tüp bebek yerine yüp bebek yazmısım

10. 29 Mart 2008
  11. gxuxl@end

gxuxl@end Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede çok iyi olur ne yapmak gerekiyorsa ben varım çünkü yolum uzun galiba devlet hast başa döndürdü devlet yardımı keserse yandım benim gibi bu yardıma ihtiyacı olan bir çok anne adyı vardır mutlaka hepside kampanyay katılır

12. 29 Mart 2008
  13. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Doğal Yolla Hamile Kalan Ciftler Zaten Coook şanslilar Onlar Için Sorun Yok Onlar Sadece Cocuklarinin Iyi Bir Gelecek Için Mücadele Edecekler Ama Biz Zaten Başindan Malubuz Hem Bir Sürü Masraf Yapiyoruz Oda 1 Cocuğumuz Belki Olur Diye Ama 1 Aşilama 2 ,3 Derken Zaten Bir Sürü Masraf Hadi Olmadi 2000 Ytl Hadi O Da Olmadi Bir 2000 Ytl Daha Bence Bunu Her Cift Karşilayamaz Biz Ikimizde Calişiyoruz Ama Biz Bile Bazen Oturup Düşünüyoruz Nasil Yapariz Kredi Mi Alsak Zaten Bir Sürü Kredi ödüyoruzz Yani Tam Bir Cikmaz

14. 29 Mart 2008
  15. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    artık cocuk sayısına kadar karısılıyor ve bunu yapmak için devlet yardımına kısatlama geliyosa allah sonumuzu hayır etsin daha kac senedi kucagına cocuk alamıyan onun kokusunu tadamıyan anne babalar ve nerde allah korkusu nerde revamı bu bizlere

16. 29 Mart 2008
  17. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    iyi diyosun dogal yolla hamile kalanlar ben yanicanım benim hani korunmayı bilmiyolar sürekli dogum yapıyolar ben onları kasdettim zaten benim burdaki sözüm yani bunları durdurmadan buna bi yol bulmadan en kolay işten baslıyarak yani bizlerden baslayarak bizi magdur ediyolar....

18. 29 Mart 2008
  19. EU2

EU2 Guest

selam arkadaşlar bende 2. mikrodayım 3 embriyo transfer edildi,5 nisanda test yapılacak dua edin,bu arada raporu hazirandan önce alanların da mı hakkı 2 ye iniyor