3 cocuklu anneler klübü

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve MeinLeben tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : MeinLeben
  1. MeinLeben

MeinLeben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkesın bır kulubu var.benımde :))
    Bende 3 cocugu olanlar klübü istedim olsun,isteyerek yada istemeyerek 3 cocuga hamile kaldiniz,yada hayaliniz büyük aileden yanaydi ,bana düsüncelerinizi yazin bakalim...
    Nasil 3 cocuk yetistirmek sorunlariniz varmi...
    Bende 3 cocuk annesiyim fakat planim 2 cocuk annesi olmakti ama hayat planlara bakmiyor :-)):KK46::KK46::KK46:

2. 20 Mayıs 2009
  3. MeinLeben

MeinLeben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yaw kimsenin 3 cocugu yokmu:uhm:senağlamasenağlamasenağlama

4. 20 Mayıs 2009
  5. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    benim 3 kızım var canım.bende 2 çocuk düşünüyodum birde 3yada4 yaş farkla doğurmayı planlıyordum ama bu işler kısmet işi birazda yani pek planla olmuyokaydirigubbakcemile3
    ilk bebeğimiz hemen olsun istedik 6 ay sonra hamile kaldım
    2. kızıma süt koruyor beni diye düşünürken daha ilk bebeğim 8 aylıkken hamile kaldım
    3. kızımda korunuyorduk ama yinede hamile kaldım.ilk duyduğumda bende şok olmuştum inan:1shok:
    şimdi kızlarım 2,5 4,5 ve 6 yaşındalar.bakmak ilgilenmek kolaymı tabiki değil ama yinede iyiki varlar iyiki doğurmuşum diyorum:1hug:
    evin kalabalık olması cıvıl cıvıl olması çok güzel bir şey.onlar olmasaydı evde tek başıma delirirdim sanırım.kafamçokkarıştıbazen onlarda beni delirtiyolarkaydirigubbakcemile3 ama gelip sarılıp anne deyip öpmeleri herşeyi unutmama yetiyo:asigim::teselli:
    herşeye rağmen iyiki meleklerimi doğurmuşum diyorum ve herzaman tek çocuğa karşıyım:1no2:bence her çocuğun kardeşi olmalıa.s

6. 22 Mayıs 2009
  7. BenSergu

BenSergu SATRAB Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    her çocuk sayısına göre kulüp açamayız ..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.