3.denemem ve çok moralim bozuk :(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve TABTA tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : TABTA
  1. TABTA

TABTA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar topiği okuyanlar bilir beni bu benim 3.denemem ve sitede okuduğum negatif sonuçlanan transferlerden sonra iyice moralim bozuldu.pozitif çıkanlar o kadar az ki ne yapacağımı bilemiyorum..çok moralim bozuk.bu başlığı niye açtım bilmiyorum sanırım çaresizlikten.belki bir iki olumlu şey duyarımda moralim düzelir diye açtım galiba.. offf ne bileyim çok karışığım.. ve de çok mutsuzzzzz.çevremde herkes hamile.bu da beni çok üzüyo yani onların hamile olması değil benim hamile olamamam ve onları gödükçe sürekli bunu hatırlıyor olmam beni çok üzüyo ağlayasım geliyor.kendime çok üzülüyorum.sanırım psikolojim bozuldu..sebepsiz infertiliteyim...

2. 25 Mayıs 2010
  3. froggy

froggy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    Kesinlikle moralinizi bozmayın. Benim de geçen hafta embriyo transferim oldu. Cuma günü sonuç alıcam. Sonuç ister olumlu ister olumsuz olsun ben davamdan vazgeçmeyeceğim. Ayrıca "sebepsiz infertiliteyim" demişsiniz ki ben böyle bişeye inanmıyorum sadece tıp şuanda bizlerin durumunu açıklayamıyor. Bence evrene olumlu mesajlar gönderelim ki olumlu şeyler olsun:1rolleyes:

4. 25 Mayıs 2010
  5. nihalist

nihalist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba tabta,
    seninle aynı duyguları paylaşıyorum ve çok iyi anlıyorum.benimde 3 aşılama 1 micro denemem var.1 kere hamile kaldım fakat bebeğim gelişmedi,kürtaj oldum.yani çok zorlu günler geçirdim ve hala geçiriyorum...çevremde o kadar hamile var ki,duyunca benimde çok moralim bozuluyo.40 yaşında yengem hamile düşün artık:KK43:
    bütün bunlara rağmen hala bir umudumuz var,bir gün bizimde olabilir ve Allah izin verirse olacakta.ben inanıyorum,sen de inan...insan olumsuzlukları düşündükçe daha çok dibe vuruyo çünkü.daha az önce "aşk ve ceza" dizisini izlerken oradaki bebeği gördüm ve içim gitti,gözyaşlarım içime süzüldü,çok özendim ama beklemekten başka çaremiz yok malesef...
    umudumuzu yitirmeyip,bol dualar ederek bebeklerimize en kısa zamanda kavuşuruz inşallah:)))

6. 25 Mayıs 2010
  7. yojimbo

yojimbo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba bence moralinizi bozmayın ve moralinizi, motivasyonunuzu yüksek tutun.Tutmamasının sebepleri üzerine gidin.Buradaki tecrübeli arkdaşlar birçok testten bahsediyor.Daha önce hangi merkezlerde tedavi oldunuz? Hangi testler yapıldı?

8. 25 Mayıs 2010
  9. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Tabta;
    benim de 3. denemem başlayacak haziran sonu inşallah, bu güne kadar tedavi zamanına kadar 1 yıldır beklemedeydim, her hamile görüşte moralim bozuluyordu, ara ara ağlıyordum, benden kaç yaş küçük arkadaşlar,akrabalar hamile, arkadaşlarım 2. çocuk planları yapıyorlar...tüm bunlarla boğulurken hastaneye gittim , tedavi başlayacak diye beklemeye başladım ve moralim düzeldi, evrene olmulu mesaj yollamamız cok önemli.. zamanın varsa "evrenden torpilim var" diye Aykut Oğut diye bir yazarın kitabı var, okumanı tavsiye ederim, moralin düzelecek inan...

10. 26 Mayıs 2010
  11. melekkose

melekkose guzel kizim yakisikli oglum Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    selam tabta

12. 26 Mayıs 2010
  13. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    tabta dusunki bus son tedavin ve bebegine kavusmana cok az kaldi, buna inanarak devam edersen her sey cok daha guzel olucaktir. sen inanmassan nasil vucudun olumlu tepki verebilir ki, embroyolara lutfen hemen toparlan ve umut dolu devam et yoluna.

14. 26 Mayıs 2010
  15. TABTA

TABTA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim özlemcim :KK43: sen de kendi üzüntünü bırakıp bana destek olmaya çalışıyosun..çok saol canım..ama kelimelerin kifayetsiz kaldığı noktadayım.bazen bunlarla uğraşacağıma keşke evlenmeseydim diyorum..eşimi çooooooook seviyorum ama benim meselem bebeğimin olup olmayacağını bilmeden mutlu mutlu yaşardım ve uğraşmak zorunda kalmazdım.hatta belkide o zaman bebek bile istemezdim.hayat öööyle güzel sürüp giderdi.ama şimdi 6 ayda ;1 negatif ,1 erken düşük tüp bebek denemesi ve 2 negatif aşılama veeee tabiki 3.ye hazırlk.

16. 26 Mayıs 2010
  17. TABTA

TABTA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kader işte.hayatımızın normal ritmi kayboldu.aslında herşeimiz çok şükür sağlıklıyız.ama bu mesele hayatımızı bizden çaldı.en kötüsü bu.acaba artık istemiyoruz canuı cehenneme deyip bıraksak mı.

18. 26 Mayıs 2010
  19. TABTA

TABTA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım seni çok iyi anlıyorum.benimde yaşım 30 ama çevreme bakıyorum koca koca kadınlar hamile.sinirim bozuluyo.