3 düşük yapanlar yardımcı olun lütfen

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ela123 tarafından 30 Kasım 2009 başlatılmıştır.

30 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ela123
  1. ela123

ela123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 defa düşük yaptım hiç araştırma yapılmadı benim durumum da olup araştırma yaptıran yani bişeylerle bi sonuç alıp çocuk sahibi olan varsa aramızda yardımcı olun lütfen

2. 1 Aralık 2009
  3. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canımgeçmiş olsun..bende 3 kez bebek kaybettim..araştırma yapılmadı....
    tekrar hamile kaldım..gittiğim dr bana kan pıhtılaşmasından olabileceğini söledi ve iğne kullanıyorum....
    sağlıklı hayırlı evlat sahibi olman dileğiyle en kısa zamanda.......

4. 2 Aralık 2009
  5. ela1

ela1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok teşekkür ederim inşallah bebegini hayırlısıyla kucagına alırsın çok sevindim senin için kaç aylık beb:ecrin_bebek:işin ? bide bu arada en şifremi unutmuştum şimdi ela 1 oldum

6. 2 Aralık 2009
  7. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ben 2 düşük yaptım şimdi 3üncüye hamileyim ve kan sulandırıcı ilaç kullanıyorum benim doktorumda kan pıhtılaşmasından dolayı diğer düşüklerimin olabileceğini söyledi.. bu hamileliğimdede düşük tehlikem var ama bakalım hayırlısı .. inşallah bu sefer bebeğiimi kucağıma alırım.. ve elacım umarım sende en yakın zamanda tekrar hamiş kalırsında bize burdan qüzel müjdeyi verirsin..

8. 2 Aralık 2009
  9. herwood

herwood oğluşum kızışım çok şükür istanbul Üye

Beğenildi:
    380
    Ödül Puanları:
    163
    canım bende 3 defa bebeğimi kaybettim araştırma yapıldı ama birşey bulunamadı şimdi 3 haftalık hamileyim ve igne kullanıyorum sana tavsiyem istanbuldaymışsın çapa tıp fakültesinin infertilite bölümünden randevu al ve git araştırılsın herşeyine bakıyorlar hormonlarına varana kadar bir problemin varsa bulurlar allahım en yakın zamanda kucağına almayı nasip etsin cennet kokulunu

10. 2 Aralık 2009
  11. ela1

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok tşkler iyne ne için kan pırtılaşması mı acaba bide çok sevindim inş hayırlısıyla bebişini kucagına alırsın bana yazanlar genelde 3 düşük yapıp şimdi hamile olanlar sizin için geçekten çok seviniyorum ama banada dua edin olur mu hamişlerin duaları kabul olur :teselli:

12. 2 Aralık 2009
  13. ela1

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş bitanem rabbim bi daha bebişinin acısını göstermesin çok dikkat et olurmu bide sakın düşecegini aklına getirme rabbim hayırlısıyla kucagına almanı nasip etsin bebişini:ecrin_bebek:

14. 2 Aralık 2009
  15. ela1

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar gerçekten sizden çok güzel bilgiler ögreniyorum hepinize çok teşkler ben kaçtane doktora gittim bitanesi bile bana bu bilgileri vermedi ben buraya yeni girdim ama artık pek çıkıcagımı zannetmiyorum tabi 1 ayım kaldı sonra evimde internet olmıycak 1 ay sizlerleyim sonra internet buldukça tabi benim eşim asker asker yolu bekliyorum yani şafak 30 bitiyo inş bitaneme kavuşuyorum tamamen bide bebişime kavuşsam hayırlısıyla tam olucak dua edin hamişler nolurrropuyorumnanaktan

16. 2 Aralık 2009
  17. ela1

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim ya profiline yazdıgın söz çok etkıleyici tutun bana annemm bebişler hep annelerine tutunsun hiç bırakmasın üzmesinler annişlerini :KK46: