3 embriyo şart mı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nisan-nur tarafından 15 Mart 2009 başlatılmıştır.

15 Mart 2009
    Konu Sahibi : nisan-nur
  1. nisan-nur

nisan-nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar transferde diyelim yumurtalar kaliteli çıktı 3 embriyo transfer etmek zorunlumu ben 1 tane veya 2 tane nakil istesem olurmu yani doktorlar sizin görüşünüzü alıyolarmı yoksa ne kadarı uygunsa onu mu transfer ediyolar bunu öğrenmek istiyorum.

2. 15 Mart 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selam canım bu tur işlemde genelde doktor ve ekıp karara verıyo .........bazen sorsalarda aslında kendılerı karar vermış oluyolar.kadının yaşıda onemli........tutması için cok taransfer edılıyo mesela benım oncekı tedavmde üç tane vardı ve ıyıydı ..doktor hepsını transfer ettı son denememde dort tane verıldı yaş ilerleyınce tutma düşük old için daha çok verılıyo üçten fazlası yasakta olsa doktorlar böle uygun göruyoo malaesef yınede sen doktorunla konuş........hadı hayırlsı ols canımmmmm

4. 15 Mart 2009
  5. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tabikide alıyo sana soruyo kaç tane istiyosun diyo ama beni dinlersen sakın 1 tane transfer ettirme sansını yüksek tutmak istiyosan 2 den asagıya inme bana 3 tane birinci kalite transfer edildi 2tane tuttu

6. 15 Mart 2009
  7. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    slm hakkında hayırlısı neyse o olsun

buna doktorlar yumurta ve sperm kalıtesıne bırde sorunun nerden kaynaklandıgını goz onune alarak karar verıyorlar dıye bılıyorum

8. 15 Mart 2009
  9. nisan-nur

nisan-nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya 3 üde tutarsa kıslar 3 tane büyütmek çok zor değilmi hatta bunun gebelik aşaması da zor geçer

10. 15 Mart 2009
  11. merve6868

merve6868 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar ben de yeni katıldım sizi okudum bende nisan ayında tüp bebek tedavisi için ankaraya ğideceğiz benim bir tane çocuğum var 11 yaşın da, bir tane aşılama ile bebeğim oldu ama sonra öldü şimdi dr tüp bebek dedi bilmiyorum nekadar şansım olur. hayırlısı allahtan rabbim herkese versin

12. 15 Mart 2009
  13. merve6868

merve6868 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    birde size sorum var bana dr estrofem birde duphaston diye ilaç kullanmamı söy ledi bir kutu bitti 2 ciyi tekrar bu kutudan kullan dedi acaba bu ilacı kullanan varmı arnızda

14. 15 Mart 2009
  15. Onur

Onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım tedavin hayırlı olsun inşallah hamile haberlerini alırız sen bunlara kafanı takma bence doktorlar senin için en uygununa karar verirler zaten üç tane koyar ve tutarsa indirgeme yapıyorlar sağlıklı hamilelik geçirebilmek için bende ilk denememde bunları kafama çok taktım 3 transfer olmuştu ya 3 tane tutarsa ne yaparım diye bir tane tuttu ve onuda kaybettim onun içim bence sen bunları düşünme herşey olucağına varıyor

16. 15 Mart 2009
  17. Onur

Onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım tedavin hayırlı olsun inşallah hamile haberlerini alırız sen bunlara kafanı takma bence doktorlar senin için en uygununa karar verirler zaten üç tane koyar ve tutarsa indirgeme yapıyorlar sağlıklı hamilelik geçirebilmek için bende ilk denememde bunları kafama çok taktım 3 transfer olmuştu ya 3 tane tutarsa ne yaparım diye bir tane tuttu ve onuda kaybettim onun içim bence sen bunları düşünme herşey olucağına varıyor

18. 15 Mart 2009
  19. EU2

EU2 Guest

canim tabiki sen dra soylersen onu yapar ama ikiden asagi yapma bencede sansin yuksek olsun