3 haftalık hamilelik kanda belli olur mu?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve sinemburcu tarafından 21 Aralık 2012 başlatılmıştır.

21 Aralık 2012
    Konu Sahibi : sinemburcu
  1. sinemburcu

sinemburcu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba; ben eylül ayında 5 haftalık hamile iken bir düşük yaptım. Regl döngüm düzenli idi ve 28 günde 1 oluyordum. Düşük sonrası rahimde parça kaldığı gerekçesi ile doktorum progestan tedavisine başladı. tedavi sonrası yapılan kan testi sonunda doktorum istediğim zaman hamile kalabileceğimi söyledi. İlaç kullanımından sonra 2 ay 25 günde 1 regl oldum. Normal şartlarda yarın itibari ile regl olmam lazım fakat bende hiçbir belirti yok. çocuk sahibi olmayı gerçekten çok istiyoruz ve merak ediyorum eğer hamile isem SAT 27 Kasım idi şuan 3 haftalık hamile olma ihtimalim olabilir. Kan testi yaptırsam sonuç alır mıyım? bu gibi durum yaşayan arkadaşlar var ise bana yardımcı olur musunuz? teşekkürler

2. 21 Aralık 2012
  3. tilsim7888

tilsim7888 GeL bebişim.. Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım bende kasım ayında kimyasal gebelik yaşadım şu anda birçok belirtim var ama sabrediyorum benimde 5 günüm var bata inşallah hamişimdir ama sabredelim hayal kırıklığı olmasın tabiki sen bilirsin ama benim düşüncem böyle zaten az kalmış bat gününde idrar testi yaparsın olmadı kana baktırırsın :KK16:

4. 21 Aralık 2012
  5. jeanneCdarc

jeanneCdarc my little warrior..... Üye

Beğenildi:
    182
    Beğendikleri:
    51
    Ödül Puanları:
    63
    belli olur büyük ihtimalle ben idrar testiyle adetten 4 gün önce öğrenmiştim ama sana tavsiyem hayal kırıklığına uğramamak için adet gününü hatta bir hafta geçmesini bekle...ben test yaptıktan 10 gün sonrasına kadar hamileyim demedim ve dr a gitmedim...kan testi de yaptırmama gerek kalmadı b-hcg düşüktü yüksekti stresi yaşamadım...dr a gittiğimde keseyi ve bebeğimi gördüm..

6. 21 Aralık 2012
  7. sinemburcu

sinemburcu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim inşallah hamişsindir. evet doğru söylüyorsun sabretmek güç ve heyecanlı bir bekleyiş ama bekleyeceğim bende.

8. 21 Aralık 2012
  9. sinemburcu

sinemburcu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy inşallah bende hamişimdir. evet canım en güzeli beklemek, bişeyler dürtüyor içimden git test yaptır diye ama biraz sabredeceğim...

10. 21 Aralık 2012
  11. tilsim7888

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi birbirimizden güç alalım inşallah hamilelik duygusunu da yaşarız tatlım beklemekde güzel

12. 21 Aralık 2012
  13. sinemburcu

sinemburcu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tamam tatlım hamişsen haber ver mutlaka bende haber vereceğim. Umarım bizde bu duyguyu tadarız.

14. 21 Aralık 2012
  15. tilsim7888

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kız boş bırakma burayı tamam haberleşelim

16. 24 Aralık 2012
  17. sinemburcu

sinemburcu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canımmm ben hala regl olmadım hala 2 gün geciktim. Beklesemmi yoksa gidip test yaptırsammı bilemiyorum. ayyy çok heyecanlıı. test yaptırmak istiyorum ama hüsran olur diye de korkuyorum bilemiyorum. rüyalarımda bu hafta sonu hep bir erkek bebeğim olmuş öyle gördüm. ya bilinç altı ya da malum oluyor:):):)

18. 24 Aralık 2012
  19. tilsim7888

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım yap bence iki gün gecmiş baksana bu arada ben kırmızıları gördüm ve 24. günde geldi anlamadım gitti