3 kere beraber oldum ... şaka aşkım vallahi şaka

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve göz_yaşım tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

29 Eylül 2008
    Konu Sahibi : göz_yaşım
  1. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

arkadaslar 3 yıllık ilişkim var neysse...bugun erkek arkadasımla msnede konusuyoruz ordan burdan neyse konu saptı :kızgın:boluda calısıyoken arkadasları onu bastan cıkarmıs ve genel eve gitmis 3 kere senağlamadelirdim resmen git dedim ne biçim mide var sende gittinde noldu ne kazandın sakın bidaha bana dokunma :nazar: çarsamba buluscaktık dedim sakın bulusayım deme istemıyorummmm seni vb.gibi konustum :1closedeyes:aşkım vallahı billahı saka yemınler etti yarına çıkmak nasip olmasın dedi sen gecen bana saka yapıp kızdırdınya bende sana yaptın nolmus birazda sen sinirlen dedi KISASA KISAS dedi:çok üzgünüm:güvenım sarsıldı bidaha elimi tutmak ne ki yanımdan gecemez tiskinirim sakada olsa sonucta her sakanın altında bir gercek yatar:dilcikar:yalvardı yapma böle dedi söz bidaha demiyicem dedi. bende gecen onu kızdırmak için ARTIK LALE DEVRİ BİTTİ BENIMDE SÖLEİKLERİM OLCAK dedim sonunu hatırlamıyom demek öle bu ne demek sen değişmissinde böle demezdinde hep benım hafım gecerdide kasları bi cattı görmelisiniz korktum aşkım valla saka dedim kızdırmak için söledim dedim 2 gün trip yaptı yalvardım özür diledim sonra siniri gecti beyefendınınsositosositokızar simdi ben bunu napıyım gercekten yaparmı dersiniz bukadar allahtan korkan biri bunu yapamaz diye düşünüyom ama seytan aklıma girdi bikere -tatlicadiarzu-...

2. 29 Eylül 2008
  3. Elis

Elis Guest

bak guzelim ya erkekleri boyle kabul edeceksin,yada bu diyardan gideceksin,,,,:mymeka:

yapmiyan erkek varmidirya,hele bu zamanda
    :1no2:

4. 29 Eylül 2008
  5. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

ya bunlarda hiçmi mide yok ya nasıl kabul edebiliyolar her erkekle beraber olmus kadına dokunmayı beraber olmayı düşünmek bile istemıyorum hadi diyelim 1kere yaptı merakından ya 2 3 noluyo dengesiz kesin bu cocuk aklımı yiyicem ayrıl bitürlü ayrılma bitürlü nedir dert dert dert:eek:klava::eek:klava:

6. 29 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

senle birlikteyken mi yapmış.bunun şakası olur mu hiç

8. 29 Eylül 2008
  9. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bir erkeğin ilki olan kadın nadirdir diye düşünüyorum ben...
    sonuçta o yerlerde ya da bir yerde birliktelik söz konusu olabilir...

10. 29 Eylül 2008
  11. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

ya biz bu yaz ayrıldık ama kesinlikle biliyoduk tekrar barıscagımızı biz kopamıyoruz birbirimizden bide gelmis bana ama aşkımozaman ayrılmıstık senden diyo sonrada saka valla diyo celişkili sözler sölüyo ya ayrılmıs olsakta sonucta kalbın bana aitken naısl baska birine dokunabiliyo buna anlam veremıyom ben:eek:klava:

12. 29 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

benimde 3 senelik bi ilişkim vardı bitti kesin olarak
    bu erkekler çok iğrençler gerçekten sen herşeyini ona veriyosun o gidiyo küçücük bir fırsatı değerlendiriyor.bence iyi bir ders ver ona...

14. 29 Eylül 2008
  15. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

15 dk trip yapınca başlıyo eeeeee yeter sen bana inanmıyonmu güvenmıyonmu duygu sömürülerine bıktım usandım ezilmekten hep onun sözü geciyo o trip yapsın 2gün ben yapmaya baslıyım cekemem demeye calısır gibi tavırlar sergiliyo :1closedeyes:

16. 29 Eylül 2008
  17. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    yapmayın kızlar erkek arkadaşlarınız rahip değil ,değil mi? sizdende ihtiyaçlarını gideremeyeceklerine göre napsın garipler... ha evlenince yaparlarsa haklısınız bu tepkinizde.. ama bu kadarda abartmayın bence...erkek anatomisi bayan anatomisindan fizyolojisinden farklı işler. sizin için cinsellik yaşamasanızda olur belki (en azından evleninceye kadar ) ama onlar için değil...

18. 29 Eylül 2008
  19. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

yapcaksa sonuclarına katlanır beyefendı:kızgın: