3 kez negatif aşilamadan sonra bebek fikrinden uzaklaşmak isteyenler burda buluşalım

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve landarch tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : landarch
  1. landarch

landarch hoşgeldinn miniğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sebepli veya sebepsiz infertilite ile artık başa çıkamayıp, aklından bir türlü bebek fikrini çıkaramıyorsanız, tüp bebek için şuan erken diyorsanız, aşilama nın adını bile duymak istemiyorsanız ama yine de benim gibi kk müptelası olduysanız buraya gelin. bebek fikri sizde bir takıntı olduysa, kendimize yeni bir takıntı bularak( en az zarar veren hatta keyif veren bir takıntı) hayata dah pozitif bakmaya ne dersiniz. ben bebek olayını takıntı yapmadan önce gayet sosyal, düzenli spor(pilates) yapan, dekorasyon, alışveriş, popüler kültür meraklısı, azla yetinmesini bilen, yaratıcı genç bir kadındım. ama son 6 aydır depresif, çocuklu arkadaşlarımla kopmuş, opsesif biri oldum.. bilmiyorum belki bu sebeple bebeğim olmuyor.. dokotrum herşeyin normal hatta süper olduğunu söylüyor ama buna rağmen tık yok 6 aydır. kk sayesinde birçok kişiyi tanıdım hatta onlardan haber almazsam merak ediyorum( mayıs 2010 da aşilama yaptiranlar topiğinde).. kafamızı boşaltalım burada farklı, pozitif, bir sinerji yaratıp kendimizi ruhumuzu yenileyelim diyorsanız siz de gelinn.. illa herkesin keyif aldığı iyi alışkanlıkları vardı eskiden onlara geri dönelim birbirimizle paylaşalım.. KISACA BEBEK FİKRİNİ TIPKI AYŞE ARMANIN YAPTIĞI GİBİ BAŞKA BİR BAHARA BIRAKALIM( tabi çalışmaları aksatmadan :)) KIZLAR SİZİ BEKLİYORUMMM..
    SEVGİLERR

2. 18 Eylül 2010
  3. emineu

emineu Allahım sana sığındım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben varım bende bebek fikrinden uzaklaşmak istiyorum 2 başarısız aşılama ve 1 tüp deneyimim artık aşılamanın adını bile duymak istemiyorum ve bu konudan uzaklaşmak istiyorum.

4. 18 Eylül 2010
  5. emineu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    landarch bende 28 yaşındayım kan grubumuzda aynı ben 5 yıllık evliyim sen kaç yıllık evlisin

6. 18 Eylül 2010
  7. emineu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hadi ama gelde konuşalım mesaim 1 de bitiyo çıkıcam gitmeden konuşalım biraz ama hafta içi hep burdayım

8. 18 Eylül 2010
  9. emineu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bu sabah adet oldum umutlar bidahaki aya kaldı yine

10. 18 Eylül 2010
  11. landarch

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canm hoşgeldin..:) ne güzel kan grubumuz bile aynı, bizde 4.5 yıllık ewliyiz ama ben 29 yaşındayım 81 doğumlu yaani

12. 18 Eylül 2010
  13. emineu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hoşbuldum canım.evet ne tesadüfki her şeyimiz aynı hemen hemen bende 1982 doğumluyum kaç yıldır bekliyosun hamile kalamayı

14. 18 Eylül 2010
  15. emineu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben hafta içi müsait oldukça 8:30-18.00 saatleri arasında burdayım dertleşiriz kader arkadaşım:teselli:

16. 18 Eylül 2010
  17. emineu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    huuuuuuuu

18. 18 Eylül 2010
  19. landarch

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok sewinirim canm bende hafta içi mesai saatleri içinde müsaitim, canm biz son 6 aydır ovulasyon takibi yapıyoruz, 3 kez klomenle aşılama yapıldı.. artk tüp bebek diyor doktorum ama ben kararsızım