3 lü arkadaş ilişkisi

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve baharimmm tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : baharimmm
  1. baharimmm

baharimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba yeni taşındıgım sitede 2 komşum aşırı samimiler ve benimlede uyum sagladılar beni de aralarına almak istiyorlar ama ben o kadar samimiyeti sevmem kahvaltıda birlikteler öglen tekrar ve devamlı telefonmlaşıyorlar.ama tuhaf bir şey sezinliyorum ben biriyle her hangi bir konuda konuşup samimşleşsem digeri bozuk atıyor.ve son günlerde devamlı bir araya gelindiginde benim söyledigim her hangi bir cümle karşısında muhalfet olup(özellikle biri) hemen itiraz edip digerinnde onayını alıyor çok çocukça ama öyle ki bu insanlar 40 yaş üstü.nasıl bir ilişki belirleyecegimi bilemedim..

2. 17 Eylül 2010
  3. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.612
    Ödül Puanları:
    238
    Görüşmeyi kesin bence ...

4. 17 Eylül 2010
  5. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    mesafe koyacaksın..nedir sabah öğle akşam ilaç alır gibi..

6. 17 Eylül 2010
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    sizin yaşınız kaç?

hoşlanmıyorsanız mesafeli olun.
    ve muhalefet olan 2 li arkadaşlığın bozulmasını istemiyor olabilir.

8. 17 Eylül 2010
  9. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    benimde öyle arkadaşlarım vardı,sabah,öğlen,akşam hep yanyana.ben yapamam öyle,ben aradaki sınırı koruma taraftarıyım.tez samimiyet tez ayrılık getirirmiş ne kadar doğru sözdür.bunlar hepsi bozuştular,ben mesafeyi koruduğum için arkadaşlığım senelerce sürdü.bence sizde mesafeyi koruyabilirsiniz.

10. 17 Eylül 2010
  11. jervez

jervez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Komşu ilişkilerinde sıkı fıkı olmayı hiçç sevmem..En iyisi araya mesafe koymak..

12. 17 Eylül 2010
  13. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    kaç yaşındasınız?

14. 17 Eylül 2010
  15. baharimmm

baharimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    26 yaşındayım ben.sıkı fıkı olmak bana da sıkıcı ve kısıtlayıcı gelir o yüzden öyle samimi degilim bahaneler buluyorum ki onlarda benimle devamlı görüşmüyorlar 2 si öyle görüşüyorlar.görüşmeyide kesemem yani komşu bu.mesafeyi nasıl dengeleyecegimi bilemedim sanırım.çok samimiler ve biri özellikle digerinin benimle samimi olmasından korkuyor ki tuhaf bir rekabet yaşıyor kendi çapında komik ve tuhaf iyi egitim almış ve yaşlarını özellikle belirttim olgun yaşta insanlar..

16. 18 Eylül 2010
  17. elele

elele canlarım benim.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    aman dikkat et arkadaşım ben de bu konuda yeni konu açacakken senin konunu gördüm..aman derim...inasanlara güven yok hele de bu devirde..gerçi benim bu safl kafam bassa buna!
    benim başıma çok fena bi durum geldi..böyle 2 samimi arkadaş vardı eşleri eşimle aynı iş yerinde..aman eşimle eşleri arkadaş diye bi de burda kimsem yok mudur diye bilmem sokuldum onlara..senin dediğin gibi bunlar gece gündüz birlikte sbah öğlen akşam...akşam da tel de..birisi benim yanaşmamı kıskandığını zaman zaman hissttim...arkadaşının ayağını benden kestirmeye çalıştı onla samimiyeti kestim gerektiğinceydi çünkü fesatlığı çoktu..diğeriyle devam ettim...ama kıskanıyor dedim ya en sonunda yapacağını yaptı namusumma kadar iftiraya vardırdı işi hatta o diğeriniyle devam dediğimin evinde attı iftirasını ..aylarca çokkk ağladım..yapmadığım birşeyi naıl söyler diye gecleri uykuda uyanıp ağladım aylara gece ağlıyordum çünkü artık eşim ağlamama bile kızıyordu üç kuruşluk insaların dediğine mi ağlıyorsun diye...aradan 5 ay geçti şimdi kedi gibi peşimde dolanmaya başladılar..yakınlaşmak istediler tekrar....Allah bildiği gibi yapsın onları gözyaşım halen açık bu konuda..aman dikkat et derim sana....biri diğerini kıskanıp fena şeyler yapabilir sana...bak ben halen neler çekiyorum ama bir laf var;zulüm bela geldi geçti vebali yapanın boynunda kaldı...vebali onlarda kaldı Allah kat kat çıkarsın hakkımı..

18. 18 Eylül 2010
  19. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Sabah öğlen akşam da olmaz ki canım :S
    Bence o kadar samimiyete gerek yok görüşmeyin gitsin...